تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Top 10 Marketing Challenges

Top 10 Marketing Challenges از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Lynda می باشد که توسط Drew Boyd که  مدت هاست در زمینه فعالیت می کند و همچنین او دارای سواد دانشگاهی نیز می باشد که به عنوان مدیر اجرایی Master of Science در برنامه بازاریابی و استادیار بازاریابی و نوآوری دانشگاه  Cincinnati نیز می باشد. خمان گونه که می دانید بازرایابی شغلی است که باید در آن زیرک باشید. روابط و ارتباطات با مشتری ها و فروشنده باید مدیریت شوند. قیمت ها و قرار داد ها باید به صورت بهینه انجام شوند و در نهایت باید کسب و کار خود را توسع دهید و دوره آموزشی Top 10 Marketing Challenges همه این موارد را به شما یاد خواهد داد.

سایر توضیحات : Drew Boyd مدرس دوره آموزشی Top 10 Marketing Challenges که دارای سابقه 30 ساله در حوزه می باشد، 10 نمونه از برترین وضعیت ها و چالش هایی که شما به عنوان یک بازار یاب ممکن است با آن ها روبرو شوید را برای شما بیان می کند و راه حل های آن ها را نیز را برای شما تشریح می کند. بیان هر نکته کمتر از 5 دقیقه طول می کشد که همه حتی افراد حرفه ای نیز می توانند از آن ها استفاده کنند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Top 10 Marketing Challenges

سر فصل های دوره آموزشی Top 10 Marketing Challenges :مقدمه– خوش آمدید– چه چیزی شما باید بدانید– پروژه های تمرینییادگیری 10 چالش برتر– غلبه بر چالش های قیمت گذاری– استخدام بهترین استعداد– مدیریت تنش بین فروش و بازاریابی– مقابله با ازدیاد برند ها– اجتناب از دست رفته گرایش های کلیدی– داشتن دید صحیح– اجتناب از دست دادن وفاداری مشتری– مقابله با مقاومت در برابر نوآوری– جتناب از دست دادن “صندلی” خود– رشد کسب و کار مشخصات فیلم آموزشی Top 10 Marketing Challenges :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Drew Boyd– مدت زمان آموزش : 36 دقیقه و 38 ثانیه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل :Mp4– زیرنویس انگلیسی : دارد– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Top 10 Marketing Challenges

لینک دانلود