دانلود انیمیشن کارتونی Top Cat Begins 2015

Top Cat Begins 2015 که با نام اسپانیایی خود یعنی Don Gato: El Inicio de la Pandilla نیز شناخته می شود. انیمیشن کارتونی Top Cat Begins 2015 به کارگردانی Andrés Couturier ساخته شده است و تا کنون نیز توانسته نامزد دریافت دو جایزه بین المللی شود. این انیمیشن کارتونی بر اساس یک انیمیشن سریالی با نام Top Cat ساخته Hanna-Barbera تهیه شده است. این انیمیشن کارتونی برای اولین بار در تاریخ 30 اکتبر 2015 در سینما های مکزیک به نمایش در آمد و پس از مدتی در تاریخ 27 می 2016 توسط شرکت برادران وارنر (Warner Bros) در بریتانیا منتشر شد.

سایر توضیحات : انیمیشن کارتونی Top Cat Begins 2015 دنباله این که چگونه قهرمانان این سری توانستند دسته گربه های منهتن را رسوا کنند. ضعیف، تنها و زندگی در خیابان ها، Top Cat را یک گربه غمگین تبدیل کرد، تا زمانی که با Benny ملاقات می کند، یک گربه ساده و خوش قلب که فقط به دنبال ماجراجویی است. این دو به سرعت تبدیل به بهترین دوستان و شریک هم در جیب بری می شوند. جسارت آن ها به مرور زمان بیشتر می شود و تصمیم می گیرند تا از Mr. Big سرقت کنند، یک از مرموز ترین و مخوف ترین افراد شهر. زمانی که Top Cat و Benny در حال کشیدن نقشه برای سرقت یک الماس برای خودشان، آن ها یک مساله کوچک را فراموش کرده بودند، آن هم این بود که موفقیت آن ها در این کار تازه شروع مسایل و مشکلات آن هاست. در این راه آن ها با گروه گربه های Choo Choo با افراد Fancy-Fancy and Brain آشنا می شوند و بدین شکل تشکیل گروه نیرومند تر را می دهند. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Top Cat Begins 2015

مشخصات انیمیشن کارتونی Top Cat Begins 2015 :

– ژانر : انیمیشن – خانوادگی – کارگردان : Andrés Couturier– نویسنده : Jorge Ramírez Suárez ,Douglas Langdale, James Krieg– شرکت سازنده : Anima Estudios, Discreet Arts Productions – محصول کشور : مکزیک– تاریخ تولید : 2015– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 80 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : DVDRip – فرمت فایل : AVI– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– پیوند : IMDB

Top Cat Begins 2015

لینک دانلود