تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود مستند سریالی Top Gear فصل 22

Top Gear Season 22 یک سریال تلوزیونی بریتانیایی در مورد وسایل نقلیه ی موتوری و ماشین های درجه یک می باشد و به صورت گسترده ای در سرتاسر جهان مورد تماشا قرار می گیرد . حیات این مجموعه به سال 1977 و در قالب مجموعه مجلات معمولی آغاز شد اما در گذر زمان و به خصوص در سال 2002 یک بازیابی مجدد در این زمینه صورت گرفت و آن را به یک برنامه تلوزیونی با چاشنی طنز و گاها تضاد تبدیل کرد . از همان ابتدا کانال BBC Two آن را به نمایش در آورد و سری 20 به بعد پخش آن به صورت HD صورت گرفت . در این برنامه تلوزیونی همچنین یک راننده ناشناس به نام The Stig نیز حضور دارد و مسابقات متعددی در طول نمایش برگزار می کند .

Top.Gear.Season22.www.Download.ir

سایر توضیحات : Jeremy Clarkson و تهیه کننده این مجموعه Andy Wilman با موفقیت توانستند فرمتی خاص از تخت گاز را به شبکه بی بی سی وارد کنند . زیرا فرمت قبلی در سال 2001 منجر به کنسل شدن برنامه گشت . برخلاف بسیاری از برنامه های تلوزیونی که در استودیوی مخصوص تهیه می شود Top Gear در فرودگاه Dunsfold Aerodrome و پارک تجاری Waverley فیلم برداری شد . مجریان این برنامه اکثرا افراد مشهور نظیر Jeremy Clarkson , Jason Dawe , Richard Hammond , James May می باشند . در این فصل شاهد مسابقات جدید و هیجان انگیز زیادی خواهیم بود .

Top.Gear.Season22-1.www.Download.ir

مشخصات مستند سریالی Top Gear Season 22 :

– ژانر : مستند – تهیه کنندگان : Maggie Gibson , Kate Shiers-Ghellere – شبکه منتشر کننده : BBC Two – تاریخ انتشار قسمت اول : 26 ژانویه 2015 – وضعیت پخش : در حال پخش – محصول کشور : انگلیس – تعداد فصل : 1 – تعداد قسمت : 8 – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720p BRip – فرمت فایل : MP4 – زیر نویس فارسی : ندارد – مدت زمان هر قسمت : تقریبا 60 دقیقه

Top Gear Season 22

لینک دانلود