دانلود مستند سریالی Top Gear فصل 23

به روز رسانی :

1395/04/26 زیرنویس فارسی تمامی قسمت ها اضافه شد .

Top Gear Season 23 یکی از برترین برنامه های تلویزیونی محصول کشور انگلستان است که توسط شبکه BBC تهیه شده است.این مستند سریالی هم اکنون نیز در جایگاه 52 امین برنامه تلویزیونی قرار دارد و توانسته 12 جایزه بین المللی را از آن خود کند و نامزد دریافت  16 جایزه بین المللی دیگر نیز باشد. در این مستند به نقد و بررسی اتومبیل های مختلف از زمان های گذشته تا خودرو های امروزی می پردازند، در این بررسی ها هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و خودرو های کشور های مختلف از زمان های گذشته تا حال می پردازند. بخشی از مستند Top Gear نیز در رابطه با چالش هایی است که مجری های این برنامه و با نظر تهیه کنندگان انجام می دهند. با سفر در جاده های مختلف سرتاسر دنیا ضمن به تصویر کشیدن تصاویر دیدنی از کشور های مختلف با شوخی ها و مسابقات خود بینندگان را به وجد می آورند.

سایر توضیحات : با توجه به مشکلات پیش آمده در فصل 22 این مستند و کناره گیری مجری های فصول قبل جرمی کلارکسون، ریچارد هاموند و جیمز می، در این فصل شاهد یک سری متفاوت هستیم که اجرای آن بر عهده کسانی همچون کریس ایوانز، مت له بلانک، سابین اشمیت، کریس هریس، روری رید و ادی اردن می باشد. از دوره قبلی این سری راننده ای که هنوز هم نامی ندارد حضور دارد و در کنار این گروه جدید کار خود را ادامه می دهد. قسمت اول مستند Top Gear در تاریخ 29 می 2016 از شبکه BBC پخش شد و از این پس نیز به طور هفتگی ادامه خواهد داشت. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Top Gear Season 23

مشخصات فیلم مستند Top Gear :– ژانر : مستند– تهیه کننده : British Broadcasting Corporation (BBC)– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان هر قسمت : 60 دقیقه– محصول کشور : انگلستان– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080p HDTV x265 & 720p HDTV x264 & HDTV x264– فرمت فایل : MP4 & MKV– زیر نویس انگلیسی : دارد– زیر نویس فارسی : ندارد 

Top Gear Season 23

لینک دانلود