تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی مک Totally Accurate Battle Simulator v0.8.3

به روز رسانی :

1399/01/27 نسخه v0.8.3 اضافه شد.

Totally Accurate Battle Simulator

یکی از بازی های متفاوت و جذاب در سبک استراتژیک و شبیه ساز است که نسخه جدید آن به تازگی در سال 2019 توسط کمپانی بازی سازی Landfall Games برای سیستم عامل های مک ارائه شده است. این بازی در همان ابتدای ارائه با استقبال زیادی روبرو شده و همین امر سبب شد تا نسخه های جدیدتر این بازی منتشر شود. همچنین این بازی جذاب پیش از این نیز در سال 2016 برای سیستم عامل های ویندوز ارائه شده بود که به دلیل استقبال فراوان نسخه جدید آن برای سیستم عامل های مک نیز ارائه شد. این بازی دقیقا یک بازی شبیه ساز برای جنگ های متقابل است. ارائه صحنه هایی جذاب و نیز محیطی زیبا و همچنین هوش مصنوعی قدرتمند به کار رفته در این بازی همه و همه دلالت بر این دارند که این بازی مهیج تا چه مقدار می تواند برای کاربران جذاب باشد. همانطوریکه اشاره شد این بازی کاملا یک شبیه ساز نبرد دقیق و یک بازی تاکتیکی مبتنی بر فیزیک و همچنین هوش فردی است. یکی از ویژگی های

بازی Totally Accurate Battle Simulator

این است که با استفاده از شبیه سازی های مبتنی بر فیزیک، به شما کمک می کند تا جنگ های دقیق را از طریق افراد مختلفی رهبری کنید تا بینش صحیحی در رابطه با جنگ های تاریخی بدست آورید. این بازی با ویژگی های منحصر به فردی که دارد می تواند دقیقا همان حس جنگ های متقابل تاریخی را به شما منتقل کند. پس اگر علاقمند به این سبک از بازی ها هستید، پیشنهاد می کنیم این بازی جذاب را از دست ندهید.
نام: Totally Accurate Battle Simulator
شرکت سازنده: Landfall Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9/10
ورژن: v0.8.3
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: Mac
سبک بازی: استراتژِیک - شبیه ساز
رمز فایل: www.download.ir

Totally Accurate Battle Simulator v0.8.3 - Early Access

Totally Accurate Battle Simulator is a wacky physics-based tactics game. Experience accurate warfare through the ages, TABS uses state of the art physics-based simulation to provide you with never-before-seen insight to our greatest battles of history.

لینک دانلود