تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Totally Unbalanced نسخه HI2U

Totally Unbalanced یک بازی در سبک مسابقه ای می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی OtakuMaker.com ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی OtakuMaker.com یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری نظیر Neon Warp و 1917 – The Alien Invasion را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک مسابقه ای یکی از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان در تمام سنین می باشد ، این سبک که جزو یکی از قدیمی ترین سبک های بازی های رایانه ای می باشد یکی از پر افتخارترین سبک های نیز می باشد . بازی هایی نظیر سری محبوب Forza و Gran Turismo این سبک را به جایگاه فعلی خود رسانیده اند . بازی رایانه ای Totally Unbalanced یکی از همین بازی ها می باشد که از ترکیب سبک محبوب مسابقه ای و ماجراجویی موفق به خلق یکی از متفاوت ترین بازی های مسابقه ای سال 2016 شده است .

سایر توضیحات : این بازی با دارا بودن تعداد بسیار زیادی مد جذاب و متفاوت به شما این اجازه را می دهد که در شرایطی که دوست دارید به انجام بازی بپردازید . در هر مرحله و مد از این بازی هدف رسیدن توپ شما با سرعت تمام و کمترین زمان ممکن به نقطه پایان می باشد . طراحی هنری این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد به طوری که شما در آغاز هر مرحله چند دقیقه ای را به ستایش گرافیک هنری و بصری این بازی خواهید پرداخت . طراحی مراحل این بازی بسیار هوشمند و جذاب می باشد هر مرحله از 10 مرحله دیگر تشکیل شده است که این مراحل خود مملو از پازل های جذاب و دوست داشتنی می باشند . بازی رایانه ای Totally Unbalanced یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Totally Unbalanced نسخه HI2U

مشخصات بازی Totally Unbalanced :

نام بازی : Totally Unbalancedپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : OtakuMaker.comمنتشر کننده : OtakuMaker.comسبک بازی : مسابقه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Totally Unbalanced

لینک دانلود