تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم سینمایی Traded 2016

Traded 2016 فیلم سینمایی در ژانر وسترن می باشد که توسط استودیوی Status Media & Entertainment ساخته شده است . در 1880 در شهر کنزاس یک تیرانداز ماهر و همچنان یک کشاورز به نام Clay Travis که یک ازدواج موفق نیز داشته است و دارای دو فرزند می باشد بعد از مرگ پسرش و گم شدن دخترش غمی بزرگ او را فرا می گیرد . حال او تصمیم دارد تا دختر خود را در امنیت کامل بازگرداند و از خانواده ی کوچک خود محافظت کند . Clay مزرعه خود را رها کرده و به شهر Wichita و سپس Dodge City می رود تا رد برادران شیطانی LaVoie را به کمک هم دست خود بیلی بزند . این دو باید با یکدیگر برادران LaVoie را از بین برده و دختر کلی را نجات دهند مسیری که بسیار سخت بوده و رسیدن به آن چالش های خود را دارد .

دانلود فیلم سینمایی Traded 2016

سایرتوضیحات : فیلم وسترن Traded 2016 توسط Timothy Woodward Jr. کارگردانی شده است و Mark Esslinger وظیفه ی نویسندگی را برعهده داشته است . داستان فیلم تا حدودی قابل پیش بینی هست و در مسیری پیش می رود که اکثر فیلم های سبک وسترنی نیز می روند . گرچه نویسنده سعی داشته تا ایده های اصلی خود را نیز به داستان وارد کند و این کار تقریبا توسط بازی خوب بازیگران انجام شده است . از بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند می توان به Kris Kristofferson, Trace Adkins, Michael Paré اشاره کرد .

*این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است*

دانلود فیلم سینمایی Traded 2016

مشخصات فیلم Traded 2016 :

– ژانر : وسترن– کارگردان : Timothy Woodward Jr– شرکت سازنده : Status Media & Entertainment– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 98 دقیقه_ مدت زمان سانسور شده : 1 دقیقه و 26 ثانیه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش :  720p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : دارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Traded 2016

لینک دانلود