تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر TransOcean 2 Rivals نسخه CODEX

TransOcean 2 Rivals بازی در سبک استراتژیک , شبیه ساز می باشد که توسط استودیوی Deck13 Hamburg ساخته شده و استودیوی astragon Entertainment GmbH این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . در بازی TransOcean 2 Rivals شما با چالش های جدیدی روبه رو خواهید شد و رئیس تشکیلات تجاری خود هستید . رقابت های بین الملی سخت تر شده و انجام قراردادهای پر سود تنها آغاز کار می باشد . آیا شما قادر خواهید بود تا محموله ی خود را از میان هفت دریا عبور داده و محموله ی خود را با موفقیت به مقصد برسانید و شهرت و موفقیت برای خود به دست آورید ؟ در نسخه شماره 2 این بازی شما سه بخش محزا در قسمت تک نفره و داستانی بازی را تجربه خواهید کرد .

سایر توضیحات : در ابتدا بازی چیزی بالغ بر 60 بندرگاه در اختیار شما و کشتی هایتان هست . شما در وهله ی اول باید بندر تجاری خود را به صورت هوشمندانه انتخاب کرده و سپس قراردادهای پر منفعتی را منعقد کنید . بوجه ی خود را همیشه مدنظر داشته باشید . با استفاده از هوش خود کسب و کار را پیشرفت داده و همیشه پیش بینی عوامل خارجی نظیر قیمت نفت و یا ورود دیگر شرکت ها را مدنظر داشته و آن را دست گم نگیرید . به این روش قادر خواهید بود تا تجارت خد را پله به پله رونق دهید . 6 فصل هیجان انگیز در بازی , بازیکنان را با مکانیسم اصلی آن آشنا می کند . همچنین در داخل هر کدام از ماموریت ها تعداد بسیار زیادی مینی گیم وجود دارد که انجام دادن آنها باعث سرگمی و تنوع بوده و هم مدت زمان بازی را افزایش خواهد داد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

TransOcean 2 Rivals

مشخصات بازی :نام بازی : TransOcean 2 Rivalsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Deck13 Hamburgمنتشر کننده : astragon Entertainment GmbHسبک بازی : شبیه ساز , استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

TransOcean 2 Rivals

لینک دانلود