تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Treehouse Closures in Swift 2

Treehouse Closures in Swift 2 استفاده از Closures در Swift 2 نام فیلم آموزشی محصول شرکت Treehouse می باشد . سوفیت زبان برنامه نویسی در Apple می باشد و می توان آن را یک جایگزین خوب برای Objective-C دانست . در این دوره به معرفی Closures اشاره می شود سپس برنامه نویسی iOS و OSX آموزش داده می شود . به جرات می توان گفت سوفیت یک ابزار بسیار قدرتمند در Closures به شمار می رود . Closures این اختیار را به شما می دهد تا قابلیت ها و عملکرد گوناگونی را با استفاده از کدگذاری انجام دهید به این معنی که شما می توانید این نرم افزار را یکی از بهترین و آسان ترین نرم افزار کدنویسی بدانید . در این مبحث آموزشی به بسیاری از ویژگی های کمتر دیده شده Closures پرداخته خواهد شد و از همه مهتر روش استفاده از آن در سیستم عامل اپل نظیر iOS که مربوط به سیستم عامل موبایل و OSX که سیستم عامل کامپیوتری آن می باشد به صورت کامل توضیح داده خواهد شد .

سر فصل های دوره آموزشی :

– توابع به عنوان داده – توابع به عنوان پارامترها – توابع به عنوان کلاس اول – گسترش نوع int – توابع بازگشتی – سفارشی کردن توابع – گرفتن متغیرها – نقد و بررسی: توابع کلاس اول – توابع کتابخانه استاندارد ساختمان – و ….

دانلود فیلم آموزشی Treehouse Closures in Swift 2

مشخصات فیلم آموزشی Treehouse Closures in Swift 2 :

– ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Treehouse – مدرس : Pasan Premaratne – مدت زمان آموزش : 2 ساعت 36 دقیقه – پروژه تمرینی : ندارد – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720*1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد

Treehouse Closures in Swift 2

لینک دانلود