دانلود بازی کامپیوتر Trials of the Blood Dragon نسخه SKidrow

Trials of the Blood Dragon یک بازی در سبک مسابقه ای ، اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی UBISOFT ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Ubisoft یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های محبوب و پرطرفداری مانند سری Prince of persia و سری assassins creed شده است که هر دوی این بازی ها از عناوین محبوب و پرطرفدار سال های اخیر می باشند . استودیوی بازی سازی Ubisoft یک کمپانی فرانسوی می باشد که نام خود را با ساخت بازی های خلاقانه و داستان محور بر سر زبان ها انداخته است . این استودیو صاحب بازی هایی مانند splinter cell , Farc cry می باشد و  هر ساله با ساخت بازی های جدید و خلاقانه خود نشان می دهد که هیچ ترسی از ساخت بازی های جدید ندارد . بازی رایانه ای Trials of the Blood Dragon یکی از همین بازی ها می باشد که در آن سازندگان دست به خلق یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین بازی های مسابقه ای زده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با دو خواهر و برادر با نام های روکسانا و اسلایتر می باشد که اعضای اصلی یک گروه زیرزمینی می باشند و داستان بازی در سال 2019 درجریان است و دنیای بازی با دنیایی که ما از آن شناخت داریم کاملا متفاوت است . در این بازی دنیا درگیر یک جنگ بزرگ و ویران گر می باشد که در نتیجه رفتار نادرست دیکتاتورها بوجود آمده است . گیم پلی این بازی ترکیبی از بازی های اکشن و مسابقه ای می باشد ، شما با وسیله نقلیه خود که قابلیت شخصی سازی بسیار بالایی دارد وارد نبرد با نیروهای متخاصم شده و باید با استفاده از امکانات وسیله نقلیه خود و همچنین امکانات محیطی دشمنان خود را مقلوب کنید . گرافیک هنری و فنی این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد بطوری که شما در آغاز بازی به تحسین آن می پردازید . بازی رایانه ای Trials of the Blood Dragon یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Trials of the Blood Dragon نسخه SKidrow

مشخصات بازی :نام بازی : Trials of the Blood Dragonپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Ubisoftمنتشر کننده : Ubisoftسبک بازی :  اکشن – مسابقه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Trials of the Blood Dragon

لینک دانلود