تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Trigono v1.0

Trigono – geometric brain boiling adventure نام بازی اندروید در سبک بازی های آرکید ، اکشن و ماجراجویی است که توسط استودیوی بازی سازی Omka Games برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . در این بازی شما یک Trigono کوچک هستید که می خواهید در جهان مثلث های خطرناک زنده بمانید . قانون بازی این است که باید از مثلث های قرمز دوری کنید وگرنه می میرید . برای حرکت از دو دکمه استفاده کنید برای تغییر جهت بر روی سمت چپ صفحه نمایش ضربه بزنید بر روی سمت راست صفحه نمایش ضربه بزنید تا روی لبه ی دیگر پرش کنید . در ابتدا کنترل غیر معمول است و ممکن است کمی گیج بزنید اما در ادامه بر بازی مسلط می شوید . در این بازی شما باید به صورت کامل تمرکز کنید کوچکترین اشتباه باعث می شود بمیرید و مجبور شوید آن مرحله را مجددا بازی کنید . اگر از علاقه مندان به سبک بازی های اکشن ، آرکید و ماجراجویی هستید بدون شک Trigono – geometric brain boiling adventure را امتحان کنید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Trigono
حجم فایل: 27 مگابایت
شرکت سازنده: Omka Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید - اکشن - ماجراجویی
پیش نیاز: اندروید 8.0 و بالاتر

Trigono - v1.0

Avoid the red, or you explode. The good thing is you have an unlimited number of lives in this game. If you made a mistake – just restart a level.
Trigono cannot stand still and always moving because he is scared. Don't worry; first levels are explicitly made to teach you to reverse and jump.

لینک دانلود