دانلود بازی کامپیوتر TRON RUNr نسخه CODEX

به روز رسانی :

1395/04/21 نسخه CTRON RUN/r Outlands Pack اضافه شد .

TRON RUNr یک بازی کامپیوتری می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Sanzaru Games Inc ساخته شده است . این استودیو به تازگی کار خود را آغاز کرده است و بازی TRON RUNr اولین تجربه بازی سازی آنها می باشد ، اما آنها توانستند در اولین تلاش خود در ساخت بازی های رایانه ای کاملا موفق عمل کنند بطوری که بازی مذکور موفق به کسب نمرات فراتر از انتظاری شد و همچنین 90% کاربران وی سایت Steam نظر مثبتی نسبت به این بازی داشته اند . در این بازی شما باری دیگر به دنیای جذاب Tron بازخواهید گشت تا این بار در قالب یک بازی مسابقه ای در این دنیا به گشت و گذار بپردازید و با استفاده از تعداد بسیار زیاد و متنوعی از وسایل نقلیه که در اختیار شما قرار دارد می توانید به گشت و گذار در دنیای این بازی بپردازید و در مسابقات بسیار سریع و سخت این بازی شرکت کنید .

سایر توضیحات : این بازی در مجموعه دارای 32 لول می باشد که شما با پیش روی در طول بازی و کسب مهارت بیشتر در طول بازی می توانید به ابزار و وسیله های نقلیه بهتری دست پیدا کنید که این امر باعث پیشرفت شما در طول بازی و جذاب تر شدن بازی می شود . سازندگان در این بازی برای جلوگیری از اسان شدن و تکراری شدن بازی یک سیستم طراحی مراحل هوشمند طراحی کرده اند که در طول مراحل و مسابقات شروع به ایجاد مانع هایی در طول راه برای شما می کند که این موانع در هر مرحله و در طول هر مسابقه شما را بیشتر و بیشتر به چالش می کشد . یکی از نکات جالب این بازی توجه سازندگان به طراحی هنری بی نظیر سری Tron می باشد که باعث شده است این بازی تبدیل به یک محصول کاملا جذاب برای طرفداران سری Tron شود . بازی TRON RUNr یک بازی ریسینگ بسیار جذاب و کاملا متفاوت می باشد .

دانلود بازی کامپیوتر TRON RUNr نسخه CODEX بصورت رایگان

مشخصات بازی : نام بازی : TRON RUNr پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Sanzaru Games Inc منتشر کننده : Sanzaru Games Inc سبک بازی : مسابقه ای نوع فایل : EXE لینک مرتبط : Steam

TRON RUNr

لینک دانلود