تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Trulon The Shadow Engine نسخه FANISO

Trulon The Shadow Engine یک بازی در سبک نقش آفرینی استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Headup Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، این استودیو یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد که سابقه ساخت بازی های موفقی چون In Between و The Inner World را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است ، همچنین بازی رایانه ای The Inner World یکی از بازی های ستایش شده و پرفروش سال 2013 بوده است . در این بازی شما وارد یک دنیای جادویی و شگفت انگیز می شوید که در آن با موجودات زیاد و عجیبی سر و کار خواهید داشت ، بازی رایانه ای Trulon The Shadow Engine یک تلاش موفق در ترکیب سبک استراتژیک و نقش آفرینی می باشد ، در این بازی شما آزادی های بازی های نقش آفرینی را در کنار دقت و تمرکز بازی های استراتژیک تجربه خواهید کرد که این امر باعث جذابیت بسیار زیادی این بازی شده است .

سایر توضیحات : سیستم گیم پلی این بازی یک ترکیب هیجان انگیز و جذاب می باشد که در ان شما به سبک بازی های نقش آفرینی به گشا و گذار در دنیای بازی خواهید پرداخت و در کنار آن مینی گیم های فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد . در این بازی یک سیستم نبرد کارتی نیر وجود دارد که در ان باید با دشمنان خود با استفاده ار کارت های بازی به مبارزه بپردازید که به راحتی می توان گفت کارت بازی موجود در این بازی یکی از مینی گیم های فوق العاده سال های اخیر می باشد . داستان این بازی در رابزه با یک دنیای آرام و صلح جو می باشد که به تازگی مورد حمله دشمنان شیطانی قرار گرفته است و شما به عنوان قهرمان این دنیا باید به نجات مردم دنیای خود بپردازدید ، گرافیک هنری این بازی یکی از نکات قوط ان به شمار می رود و می توان گفت این بازی در این بخش بسیار قدرتمند ظاهر شده است ، موسیقی متن این بازی نیز همچنین یکی از بخش های قدرتمند این بازی می باشد که یک اتمسفر بسیار زیبا برای دنیای این بازی ایجاد کرده است . بازی رایانه ای Trulon The Shadow Engine یکی از جذاب ترین بازی های نقش آفرینی سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Trulon The Shadow Engine نسخه FANISO

مشخصات بازی :نام بازی : Trulon The Shadow Engineپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Headup Gamesمنتشر کننده : Headup Gamesسبک بازی : استراتژیک – نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Trulon The Shadow Engine

لینک دانلود