تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن کارتونی Twinkle Toes Lights Up New York 2016

انیمیشن کارتونی Twinkle Toes Lights Up New York 2016 با همکاری شرکت های Cosmic Toast Studios, Skechers Entertainment در مدت زمان 71 دقیقه تولید شده است. انیمیشن کارتونی Twinkle Toes Lights Up New York 2016 به کارگردانی Mark Aguilar و نویسندگی Shay Fontana و Susie Singer Carter ساخته شده است و از بازیگرانی که در آن هنرنمایی می کنند می توانیم به افرادی همچون Joey Singer, Jamie Sara Lewis, Kyle Hebert اشاره کنیم. امروز آخرین روز مدرسه و 14 سالگی گریس که به نام Twinkle Toes شناخته شده است، می باشد و او در رویاهای خود کار هایی که در تعطیلات تابستان قصد دارد انجام دهد در کنار بهترین دوستانش مثل Sporty Shorty و Jordan را خواب می بیند.

سایر توضیحات :در ادامه انیمیشن Twinkle Toes Lights Up New York 2016 خواهیم دید که پدر Twinkle Toes یک فرصت بزرگ در زندگی خود به دست می آورد و آن هم رهبری گروه موسیقی Broadway می باشد. پس از قبول کردن این شغل Twinkle Toes مجبور می شود تا از خانه کوچک حاشیه شهر خداحافظی کند و به دورن شهری پر از فشار های مختلف و شلوغی فراوان به نام نیویورک پرتاب می شود و بدین تمامی رویاهای او برای تابستان نابود می شود. همین طور که او به این شهر عادت می کند، او برای یک نمایش دعوت می شود تا در آن بازی کند، اما زمانی که او در حال درخشش است، ناگهان نمایش آن ها خراب می شود و برای آن که همه چیز درست شود Twinkle Toes باید از همه خلاقیت و هوش خود استفاده کند. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Twinkle Toes Lights Up New York 2016

مشخصات دیگر انیمیشن کارتونی Twinkle Toes Lights Up New York 2016 :

– ژانر : انیمیشن – ماجراجویی – خانوادگی – کارگردان : Mark Aguilar– شرکت سازنده : Cosmic Toast Studios, Skechers Entertainment – محصول کشور : ایالات متحده امریکا – تاریخ تولید : 2016– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 72 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : HDRip – فرمت فایل : AVI– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– پیوند : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Twinkle Toes Lights Up New York 2016

لینک دانلود