بازی Two Worlds II HD Shattered Embrace v2.07 + تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1398/09/19 نسخه FitGirl - v2.07 اضافه شد.

Two Worlds II HD Shattered Embrace پس از مدت های بسیار طولانی بار دیگر زمان آن رسیده تا باز هم به شهر Antaloor بازگردید و فصلی تازه در سری بازی های بسیار جذاب Two Worlds II را ورق بزنید! پس از حماسه آفرینی های گذشته در بازی Two Worlds II Call of the Tenebrae شما باید بار دیگر به این شهر بسیار زیبا اما خاموش بازگردید و داستانی را آغاز کنید که به هیچ عنوان نمی توانستید از بار مسئولیت آن شانه خالی کنید. قتل بی رحمانه DarPha باعث شده تا بار دیگر دشمن به این منطقه نفوذ کند و نقشه تازه ای برای ساکنین این شهر بکشد. در این بازی دشمن از هیچ چیزی دریغ نمی کند و این بار به جای نقشه های بسیار پر سر و صدا، می خواهد تا تمام توان خود را روی نقشه های بی صدا و مخفیانه بگذارد. تا حدی نیز در این زمینه موفق بوده و مردم هیچ بویی از نقشه های آنها نبرده اند. مردم بی گناهی که هیچ گناهی جز زندگی در شهر Antaloor ندارند. حال در بازی Two Worlds II Call of the Tenebrae شما باید در نقش قهرمان این شهر به دشمن هجوم ببرید و از تکنیک خود او یعنی حرکت شبیه مار و بی صدا بودن استفاده کنید تا بتوانید تمام نقشه های او را نقش بر آب کنید. در این بازی باید معماهای بسیاری نظیر ناپدید شدن ناگهانی Elve ها را حل کنید و راه را بر دشمن سد کنید.

سایر توضیحات: این بازی بسیار جذاب، در سبک نقش آفرینی و ماجرایی است که در آن شما باید در سرزمین بسیار زیبا به دل دشمن نفوذ کنید. در این بازی شما در محیطی بسیار پویا به بازی می پردازید و در یک طراحی بسیار خوب و صحنه سازی های بسیار عالی گیم پلی بازی را تجربه می کنید. همچنین وسائل و تجهیزات جدیدی در این نسخه از بازی در انتظار شماست. بازی Two Worlds II Call of the Tenebrae توسط استودیو بازی سازی Reality Pump Studios برای پلتفرم ویندوز تولید شده و توسط دو شرکت TopWare Interactive و ACE نیز به بازار عرضه شده است.

نسخه جدید بازی با نام Two Worlds II HD Shattered Embrace منتشر شد و برای دانلود قرار گرفت.

نام: Two Worlds II
شرکت سازنده: Reality Pump Studios
تاریخ انتشار: 2017
نسخه: CODEX - FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: نقش آفرینی - جهان باز - فانتزی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: TopWare Interactive, ACE
رمز فایل: www.download.ir

Two Worlds II HD Shattered Embrace v2.07 - CODEX - FitGirl

A breathtaking journey into Antaloor's past.
After the downfall of Aziraal, God of Fire, the Dark Lord Gandohar has nearly achieved his objective to disrupt the balance between the elements. Dark magic surges into the land to fill the void.

لینک دانلود