تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Unbox نسخه CODEX

به روز رسانی :

1395/06/16 نسخه FitGirl اضافه شد

Unbox یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Prospect Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . یکی از بازی های الهام گرفته شده از سبک پلتفرم است که داستانی در مورد جعبه ها را روایت می کند . از یک ماجراجویی حماسی در بخش سینگل پلیر لذت ببرید و چهار نفر از دوستان خود را برای بخش local multiplayer و کسب عنوان اولی دعوت نمایید . خدمات جهانی پست در حال ورشکستگی است و جعبه ها دوست ندارند این اتفاق رخ دهد و تلاش خود را بکار گرفته اند تا از این اتفاق جلوگیری کنند . دشمن اصلی آنها کارت هایی هستند که به زودی تمامی جهان را به تسخیر خود درمی آورند . نبردی ناجوانمردانه در راه است .

سایر توضیحات : از جزایر گرمسیری گرفته تا قله های یخ زده ، شخصیت و کاراکترهای مختلفی در بازی حضور دارند که به مرور با آنها مواجه خواهید شد . در طول مسیر یکسری آیتم هایی پیش روی شما قرار دارد مانند تمبر که با جمع آوری آنها بازی این امکان را به شما می دهد تا کاراکتر خود را ارتقا بخشید و برخی از سلاح های موجود در بازی را نیز باز کنید . بله سلاح های مختلف ، سلاح هایی که قادر هستند هرچیزی که بر سر راهشان قرار دارد را در یک چشم به هم زدن نابود کنند و ویرانه ای پدید آورند که این موضوع با قدرت موتور بازیسازی Unreal Engine 4 تحقق پیدا کرده است . موتوری که با شبیه سازی فیزیک ساختمان ها و شخصیت های بازی توانسته حوادث بازی را هرچه بیشتر به دنیای واقعی نزدیکتر کند . هنگامی که بخش سینگل پلیر را به پایان رساندید دیگر زمان آن رسیده تا بخش مولتی پلیر را نیز تجربه کنید البته بازی از حالت های مختلفی مانند Boxing ، Collect ، Thief و Oddbox تشکیل شده که هرکدام ویژگی های مخصوص به خود را داشته و هرکدام به نوعی توانایی های شما را به چالش می کشد . خود را به سرعت برسانید اما مهمتر از سرعت ، سالم رساندن بسته مورد نظر است که در این بازی بیش از هرچیز دیگری به آن توجه شده است . بخش مولتی از 11 نقشه مختلف پشتیبانی می کند و مسابقات قابل تنظیمی در آن تهیه شده است به نوعی که شما را برای نیردهای بزرگتر آماده می کند . در کنار تمامی این موارد ، بازی این اجازه را به شما می دهد تا شخصیت خود را سفارشی سازی نمایید به طوری که بیش از 40,000 ترکیب از کلاه ، لباس و لوازم جانبی و چهره های خنده دار وجود دارد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Unbox نسخه CODEX

 

مشخصات بازی Unbox :

نام بازی : Unboxپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Prospect Gamesمنتشر کننده : Prospect Gamesسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Unbox

لینک دانلود