دانلود بازی اندروید Under Leaves v1.1.3

Under Leaves نام بازی جدید و ماجراجویانه در سبک بازی های پازلی و تفننی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و از آن لذت ببرند . در این بازی شما می توانید به مناطق و مناظر بکر و زیبا سفر کرده و با موجودات و گونه های مختلفی از آنها مانند خوک ها ، تمساح ها ، ستاره های دریایی ، کوسه ها و … آشنا شوید . شما در این بازی به اعماق جنگل ها ، به دریاها و اقیانوس ها و اتفاقات درون آن ، به بیابان های سوزان و دیدن گونه های گیاهی آن رفته و با آنها آشنا خواهید شد . شما در این بازی می توانید با بازدید این منظره ها و گیاه ها و حیوانات آرامش پیدا کنید و از بازی لذت ببرید . هر کدام از این گیاهان و حیوانات به غذا و مواد مورد نیاز احتیاج خواهند داشت که شما در آنجا باید به عنوان یک کمک کننده به حیات وحش و محیط زیست دست به کار شده و بگرید و با چالش های مخلفی رو به رو شوید تا بتوانید این موارد را برای آنها به دست آورده و به آنها بدهید . در این بازی شما از 9 مکان بسیار جذاب و بکر جهان دیدن خواهید کرد و به 29 گونه مختلف حیوانی دست پیدا می کنید . بازی دارای گرافیک و صدا گذاری بسیار عالی می باشد تا حس شما به اتفاقات بسیار نزدیک تر و واقعی تر باشد .
نام: Under Leaves
حجم فایل: 82 مگابایت
شرکت سازنده: Circus Atos
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.1.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازلی - تفننی
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Under Leaves - v1.1.3

Journey into the forest, the jungle or the depths of the deep blue sea. Find chestnuts for the pigs, a caterpillar for the crocodile or a starfish one, two three.
A color-filled hidden object game from the world of animals. Gorgeous hand-drawn watercolor illustrations and a soothing soundscape make for a gently exotic experience.

لینک دانلود