تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Unity 5.4 New Features

Unity 5.4 New Features یک فیلم آموزشی جدید بسیار کاربردی برای کسانی است که می خواهند با نرم افزار یونیتی مخصوصا آخرین نسخه آن یعنی 5.4 کار کنند. در دوره آموزشی Unity 5.4 New Features به تازگی توسط شرکت معتبر Lynda تهیه شده است و توسط Craig Barr  با بیش از 17 سال در زمینه کار در این زمینه و ساخت صد ها ویدیوی آموزشی نیز تدریس می شود. نسخه 2.4 با تمام ویژگی ها و امکانات جدید خود از راه رسید و این دوره آموزشی نیز برای شما تهیه شده است تا به راحتی بتوانید با نسخه جدید آن بی هیچ مشکلی کار کنید و به سرعت آن را یاد بگیرید. نرم افزار Unity یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های موجود در زمینه توسعه بازی های رایانه ای و ساخت صحنه ها و تصاویر سه بعدی است.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Unity 5.4 New Features ذر همین حین که شما آموزش می بینید در هر سری از درس ها بر روی ساخت یک صحنه سه بعدی تمرکز شده است. Craig Barr به شما افکت های تصویری سینمایی جدید، بهبود های صورت گرفته در زمینه مدیریت بافت های ایمپورت شده از برنامه های دیگر، افزایش کارایی برخی نقاط مثل multithreading و LPPV، بهبود پرداخت های درون برنامه ای و پشتیبانی برای واقعیت مجازی و نمایش با کیفیت بالا را آموزش می دهد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Unity 5.4 New Features

سر فصل های دوره آموزشی Unity 5.4 New Features :– مقدمه– شروع کردن– ویژوال های ارتقا یافته در Unity 5.4– عملکرد های بهتر شده اجزا– بهبود های واقعیت مجازی– بهبود های دیگر– نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی Unity 5.4 New Features :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Craig Barr– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 11 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : دارد– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Unity 5.4 New Features

لینک دانلود