دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود فیلم آموزشی Unity From Master To Pro By Building 6 Games

Unity From Master To Pro By Building 6 Games یکی از برترین فیلم های آموزشی شرکت Udemy می باشد که توسط کمپانی Awesome Tuts تدریس می شود. دوره آموزشی Unity From Master To Pro By Building 6 Games دوره پیشرفته آموزش Unity می باشد که دوره مقدماتی آن نیز توسط همین کمپانی تهیه شده است. اگر می خواهید نهایت استفاده از دوره آموزشی Unity From Master To Pro By Building 6 Games را برده باشید لازم است تا شما دانش قبلی در رابطه با توسعه و برنامه نویسی بازی داشته باشید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Unity From Master To Pro By Building 6 Games کار با یک بازی ساده و راحت به نام Pin The Circle آغاز می شود. بازی بعدی که برای شما آموزش دهد می شود یک بازی به نام Jump Hero می باشد که از بازی قبلی اندکی پیچیده تر است و در ادمه نیز بازی ها پیچیده تر و دشوار تر می شوند تا شما از درجه حرفه ای به درجه استادی در استفاده از نرم افزار Unity برسید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

برای گذراندن دوره مقدماتی این دوره آموزشی تحت عنوان Mastering 2D Games In Unity Build 6 Games اینجا کلیک کنید.

Unity From Master To Pro By Building 6 Games

ملزومات یادگیری دوره آموزشی Unity From Master To Pro By Building 6 Games :

 – نرم افزار Unity3D – اطلاعات در رابطه با زبان برنامه نویسی #C نه در حد پیشرفته   چه چیزی از دوره آموزشی Unity From Master To Pro By Building 6 Games کسب می کنید : – یادگیری برنامه نویسی متوسط – یادگیری برنامه نویسی پیشرفته – ساخت منو ها – استفاده از لیست ها – ویرایش سیستم های فیزیکی   مخاطبان هدف دوره آموزشی Unity From Master To Pro By Building 6 Games : – هر کسی که حداقل یک بازی در موتور Unity یا هر موتور بازی سازی دیگر ساخته است – توسعه دهندگان بازی با تجربه – هر کسی که برنامه نویسی را یاد گرفته و قصد دارد تا توسعه بازی های کامپیوتری را یاد بگیرد  

سر فصل های دوره آموزشی Unity From Master To Pro By Building 6 Games :

 – مقدمه – بازی Pin The Circle – بازی Jump Hero – بازی Basketball Shoot – بازی Puzzle Game – بازی Beans Crusher   مشخصات فیلم آموزشی Unity From Master To Pro By Building 6 Games : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Udemy – مدرس : Awesome Tuts – مدت زمان آموزش : 11 ساعت – پروژه تمرینی : ندارد – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720*1280 – فرمت فایل : MP4 – زیرنویس فارسی : ندارد  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Unity From Master To Pro By Building 6 Games