تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Valentino Rossi The Game نسخه CODEX

به روز رسانی :

1395/05/20 آخرین آپدیت اضافه شد .

Valentino Rossi The Game یک بازی در سبک شبیه ساز مسابقه ای می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Milestone S.r.l. ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Milestone S.r.l. یکی از استودیوهای قدیمی و بسیار موفق و باتجربه در زمینه ساخت بازی های مسابقه ای می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند RIDE و MotoGP™15 را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . بازی های مسابقه ای یکی از سبک بازی های جذاب و بسیار پرفروش در صنعت بازی های رایانه ای می باشند و بازی بازان هر ساله شاهد انتشار بازی های موفق بسیاری مانند سری محبوب Forza و GT می باشند که این بازی ها در هر دوره از انتشار سبک بازی های مسابقه ای را دست خوش تغییرات بسیاری می کنند . بازی رایانه ای Valentino Rossi The Game یکی از کامل ترین و جذاب ترین بازی های مابقه ای سال های اخیر می باشد .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای  به شما این Valentino Rossi The Game اجازه را می دهد که نه تنها با والنتینو روسی که یکی از بزرگترین قهرمانان مسابقات موتورسواری جهان می باشد به مسابقه بپردازید بلکه در این بازی می توانید با تمام قهرمانان مسابقات موتورسواری جهان به رقابت بپردازید . این بازی با دارا بودن تعداد بسیار زیادی موتور به شما این اجازه را می دهد که در هر شرایطی به موتور مورد علاقه خود به انجام مسابقات بپردازید . این بازی دارای تعداد بسیار زیادی پیست موتور سواری می باشد که باعث شده است با یکی از کامل ترین و جذاب ترین بازی های موتورسواری سال های اخیر روبرو باشیم . بازی رایانه ای Valentino Rossi The Game یکی از کامل ترین بازی های مسابقه ای سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Valentino Rossi The Game نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Valentino Rossi The Gameپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Milestone S.r.l.منتشر کننده : Milestone S.r.l.سبک بازی : مسابقه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Valentino Rossi The Game

لینک دانلود