دانلود بازی کامپیوتر Valley نسخه CODEX

به روز رسانی :

1395/06/15 آپدیت جدید اضافه شد

Valley یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Blue Isle Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . کاوش در جهان وسیع و زیبای Valley با نیروی ماورایی به نام L.E.A.F را که در اختیار دارید , آغاز کنید . لباسی منحصر به فرد بر تن دارید که علاوه بر آنکه یک پوشش محافظ خارجی باشد این امکان و توانایی را به شما می دهد تا بتوانید با سرعتی استثنایی و چابکی فراوان همراه با توانایی فوق العاده را به دست آورده و مرگ و زندگی را به سخره گیرید .

سایر توضیحات : Valley یک ماجراجویی اول شخص برخلاف بازی هایی است که تا به امروز منتشر شده است . در اعماق منطقه ای دور افتاده در کوه های راکی خود را می یابید . با فدرت جدیدی که L.E.A.F به شما اعطا کرده است راه خود را از میان جنگل های زیبا , خرابه های خطرناک و محیط های وسیع ادامخ می دهید . در حالی که همه سعی دارند تا از قدرت ها برای به کنترل درآوردن مرگ استفاده کنند , شما برای کشف اسرار آن دره مرموز بر روی زندگی خود شرطبندی می کنید . هرچه پیش می روید بر توانایی های شما افزوده شده و همین امر باعث بهبود عملکرد شما می گردد اما در آن دره , مرگ هرلحظه در کمین است و انتظار شما را می کشد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Valley-Screen

 مشخصات بازی  Valley :نام بازی : Valleyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Blue Isle Studiosمنتشر کننده : Blue Isle Studiosسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Valley

لینک دانلود