تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Vampire The Masquerade Redemption

بازی Vampire The Masquerade Redemption در سبک اکشن , ترسناک , نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی Nihilistic Software ساخته شده و استودیوی Activision این بازی را در سال 2000 برای پلتفرم PC منتشر کرده است . در این بازی شما ماجراجویی فردی به نام Christof Romuald را دنبال می کنید . یک جنگجویی صلیبی قرن 12 که کشته شده و دوباره به عنوان یک ومپایر بازگشته است . شما وارد اعماق تاریک قرن 12 در کشورهای پرو و ووینا تا زمان مدرن لندن و نیویرک را پیش می روید .

خلاصه داستان : سال 1141 کشور پرو می باشد . Christof Romuald در جنگ زخمی شده است زخم او در کلیسا توسط راهبی به نام Anezka درمان می شود . کریس وارد یک معدن نقره می شود تا موجودی خون آشام به نام Tzimisce که شهر را به عذاب کشیده است از بین ببرد . خبر پیروی او به مابقی خون آشام های محلی رسیده و فردی به نام Ecaterina او را به یک خون آشام تبدیل می کند تا مانع از بین بردن مابقی خون آشام ها شود . گیم پلی بازی Vampire The Masquerade Redemption به دو صورت انتخابی اول شخص و سوم شخص می باشد دوربین به صورت آزادانه حرکت کرده و شما می توانید بازی را به هر روشی که راحت تر هستید اجرا کنید . ماموریت ها خطی بوده و باید به ترتیب انها را انجام دهید به وسیله ی ماوس می توانید به دشمنان خود حمله کرده و یا از وسایل و آیتم های موجود در محیط استفاده کنید . شما می توانید از سه کارکتر نیز به عنوان متحد در کنار خود بهره ببرید .

مشخصات بازی :نام بازی : Vampire The Masquerade Redemptionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2000شرکت سازنده : Nihilistic Softwareمنتشر کننده : Activisionسبک بازی : اکشن , ترسناک , نقش آفرینیحجم فایل : 852 مگابایتنوع فایل : exeلینک مرتبط : Wikipedia
لینک دانلود