تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Vernons Legacy نسخه CODEX

Vernons Legacy یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی TripleBrick طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Vernons Legacy یکی از بازی های ماجرایی ترسناک است که داستانی مرموز در مورد حوادث نزدیک به یک قرن پیش را روایت می کند . دو روز پیش خبر فوت ناگهانی عمویتان به شما اطلاع داده می شود ، بدون هیچ مکثی به سمت املاک متوفی راهی می شوید اما زمانی که به آنجا میرسید ، اثری از هیچکس نیست . چرا هیچکس به استقبال شما نیامده است ؟ قطعا یک چیز نادرست است .

سایر توضیحات : شما به عنوان شخصیت اصلی بازی باید تمامی اتاق های عمارت Dunkenhof را از دیدگاه اول شخص مورد کاوش قرار دهید . انتظار قدم زدن بی درد سر را نداشته باشید زیرا باید در طول بازی به بسیاری از معماها و پازل ها پاسخ دهید و به اسرار این عمارت مخوف پی ببرید البته یکسری درب های مخفی نیز وجود دارد که برای باز کردن آنها باید از تمامی هوش خود استفاده نمایید . بازی این امکان را به شما می دهد تا هر شی و آیتمی را که تصور می کنید مورد نیازتان است را برداشته و از آنها برای تعامل با محیط استفاده کنید . هرچیزی که می یابید می تواند سرنخی برای رسیدن به هدفتان باشید مانند یادداشت ها که به خوبی حوادث چند سال گذشته را بیان می کند . سرانجام ، زمانی که به وجود مکانی صد ساله در زیر خانه پی میبرید ، شما متوجه خواهید شد که نیروی فراتر از هر تصوری در این مکان کمین کرده است و زندگی شما در معرض خطری مرگبار قرار دارد . داستانی با الهام از رویدادهای واقعی از دوران جنگ جهانی اول ، گرافیک همهجانبه بر اساس جدیدترین تکنولوژی غیرواقعی ، پازل های پیچیده با انواع روش حل ، وجود عناصر survival و اتسمفر وحشت آور تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Vernons Legacy نسخه CODEX

 

مشخصات بازی Vernons Legacy :

نام بازی : Vernons Legacyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : TripleBrickمنتشر کننده : TripleBrickسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Vernons Legacy

لینک دانلود