تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند The Vikings Uncovered 2016

The Vikings Uncovered 22016 عنوان یکی دیگر از مستند های عالی و دیدنی ساخته شبکه BBC می باشد که به تازگی و در سال 2016 تولید شده است. در مستند The Vikings Uncovered 2016 دن اسنو به کمک دکتر سارا پارکر، ستاره شناس فضایی به دنبال وایکینگ های گم شده در آمریکا می گردند تا آن ها را پیدا کنند و بتوانند به اطلاعات و راز های آن ها پی برند. سارا از یک ماهواره که در ارتفاع 383 مایل از سطح زمین قرار دارداستفاده می کند تا بتواند مکان دقیق خرابه هایی که اندازه آن ها نزدیک به 30 سانتی متر است و در زیر زمین دفن شده اند را پیدا کند.

سایر توضیحات : در مستند The Vikings Uncovered 2016 در همین زمان که سارا در جست و جوی مکان واکینگ ها از بریتانیا تا امریکا را جست و جو می کند. دن بررسی می کن که چگونه امکان داشته که آن ها هزاران مایل را در دریا سفر کنند در حالی که در آن زمان اکثر کشتی ها حتی خیلی کمتر از این مسافت را هم نمی توانستند بروند. او همچنین مسیری را که آن ها تا غرب طی کردند را دنبال می کند، از بریتانیا و اطرف آن تا Iceland و Greenland. پس از جست و جو ها و لاش های فراوان آن ها در آمریکای شمالی یک شهرک مربوط به وایکینگ ها را کشف کردند که غربی ترین مکان زندگی وایکینگ هاست. در صورتی که قادر به دانلود این مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

The Vikings Uncovered 2016

مشخصات فیلم مستند The Vikings Uncovered 2016 :– ژانر : مستند– تهیه کننده : Harvey Lilley– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان فیلم : 89 دقیقه– محصول کشور : انگلستان– زبان : انگلیسی– شبکه نمایش دهند : BBC– کیفیت نمایش : 720p HDTV– فرمت فایل : MKV– زیر نویس انگلیسی : دارد– زیر نویس فارسی : ندارد 

The Vikings Uncovered 2016

لینک دانلود