تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Visual Design For The Web

Visual Design For The Web از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Pluralsight می باشد که توسط Kerri Augenstein تدریس می شود. کسانی که از دوره آموزشی Visual Design For The Web استفاده می کنند چگونگی اجرا کردن اصول پایه ای HTML و CSS ( به عنوان ایده ها، نه کد نویسی ) قابلیت دسترسی، طراحی پاسخگو، و قابلیت استفاده برای تایپوگرافی خود، استفاده از رنگ، طرح، و طراحی زیبا را یاد می گیرید. تمرینات خلاقانه این دوره آموزشی به گونه ای طراحی شدند که تمامی سرفصل ها را شامل می شود و با بهره گیری از آن ها می توانید بیشترین بهره را از این دوره آموزشی ببرید.

سایر توضیحات : هدف واقعی دوره آموزشی Visual Design For The Web این است که شما بتوانید طراحی های دیداری متفاوتی را برای وبسایت ها خود انجام دهید و بتوانید مفاهیم و اصول حاکم بر آن ها را نیز یاد بگیرید، از دیگر مواردی که شما می توانید یاد بگیرید آن است که شما می توانید رابط های کاربری وبسایت خودتان را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید. سرفصل های این دوره آموزشی دانش و توانایی ها و ابزاری که توسعه دهندگان و طراحان ممکن است به یادگیری آن ها احتیاج داشته باشند و طراحی های معنا شناسی و دیداری عالی را انجام دهند را نیز شامل می شود. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Visual Design For The Web

نرم افزار های مورد نیاز دوره آموزشی Visual Design For The Web :

– Photoshop CC 2015– Illustrator CC 2015– مرورگر ( Browser ) 

سرفصل های دوره آموزشی Visual Design For The Web :

– مقدمه و مروری بر پروژه– تنظیم ساختار فایل– ساخت فایل های پایه ای خود– مدرج کردن– قرار دادن لوگو و ساخت ناوبری اولیه– انتخاب تایپو گرافی برای ناوبری اولیه– اصول دسترسی ها و قرار دادن متن در محتوای اصلی– تایپوگرافی استایل های تیتر ها و پاراگراف– ادامه تایپوگرافی 1– ادامه تایپوگرافی 2– لایه و حاشیه با محتوای متغیر– تعاملات طراحی– ادامه تعاملات– رنگ– طراحی فضا های سفید برای نوشته های وب– شروع طراحی عناصر ساید بار– اتمام طراحی عناصر ساید بار– طراحی پاورقی– مفاهیم طراحی پاسخ گو– شروع به اجرای طراحی پاسخگو در اولین پیکرنمای خود– ادامه اجرای موبایل برای اولین پیکر نمای خود– تنظیم مناسب عناصر پاورقی و نوار کناری برای طراحی های تلفن همراه– طراحی بصری– شروع دومین پیکرنما– چرا باید از یک لایه معمولی برای صفحه (وبسایت) استفاده کنیم؟– جداسازی اولین پیکرنما از دومین– پالت رنگ و وب– تعامل ناوبری در طراحی پاسخگو– ایجاد مشخصات طراحیمشخصات فیلم آموزشی Visual Design For The Web :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Kerri Augenstein– مدت زمان آموزش : 4 ساعت و 1 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : M4V– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Visual Design For The Web

لینک دانلود