تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی The Walking Dead Michonne نسخه Fugazi برای PS3

The Walking Dead Michonne بازی در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Telltale ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PS3 منتشر کرده است . استودیوی Telltale که کار خود را با عنوان The Walking Dead آغاز کرد توانست سبک جدیدی را به وجود آورده و طرفداران بسیاری را برای خود جلب کند بازی های این استودیوی همگی دارای یک برند خاص خود بوده و گیم پلی خود را دارند . بعد از عناوین موفق دیگر همانند The Wolf Among Us , Game Of Thrones و Tales From Bortherlands این بار شاهد یک اسپین آف یا همان مینی بازی از سری مردگان متحرک به نام The Walking Dead Michonne هستیم . شما قرار است در این نسخه با شخصیت میچن آشنا شده و گذشته , حال و اتفاقاتی که در آینده برای او رخ می دهد را دنبال نمایید . شخصیت میچن یکی از شخصیت های محبوب کمیک بوده که در سریالی که با همین عنوان در شبکه AMC پخش می شود داری طرفداران بسیار است .

سایر توضیحات : شما در این نسخه از بازی همانند دیگر بازی های Telltale باید تصمیمات خاصی در زمان های مختلف بگیرید و این می تواند روی گیم پلی شما و نوع رفتارتان با دیگر شخصیت ها در ادامه بازی تاثیرگذار باشد . گیم پلی بر اساس تصمیمات شما تغییر می کند . گرافیک هنری بازی به نوعی مخصوص به همین استودیوی بوده و جز امضای آنها به شمار می رود یک گرافیکی کاملا هنری که تراز با کمیک های آن می باشد . بازیکنان در قالب سه قسمت پی خواهند برد که چه اتفاقاتی باعث جدا کردن میچن از ریک و دیگر اعضای گروه شده و چه اتفاقی باعث میشود تا او دوباره بازگردد .

 *  قابل اجرا بر روی +CFW 3.55 *

* Game ID : NPEB02389 *

The Walking Dead Michonne

مشخصات بازی : نام بازی : The Walking Dead Michonne پلتفرم : PS3 زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Digital Extremes منتشر کننده : 2K Games سبک بازی : اکشن , ترسناک آیدی فایل :NPEB02389 نوع فایل : PKG لینک مرتبط : Steam – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

The Walking Dead Michonne

لینک دانلود