دانلود بازی The Walking Dead Michonne نسخه Fugazi برای PS3

The Walking Dead Michonne بازی در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Telltale ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PS3 منتشر کرده است . استودیوی Telltale که کار خود را با عنوان The Walking Dead آغاز کرد توانست سبک جدیدی را به وجود آورده و طرفداران بسیاری را برای خود جلب کند بازی های این استودیوی همگی دارای یک برند خاص خود بوده و گیم پلی خود را دارند . بعد از عناوین موفق دیگر همانند The Wolf Among Us , Game Of Thrones و Tales From Bortherlands این بار شاهد یک اسپین آف یا همان مینی بازی از سری مردگان متحرک به نام The Walking Dead Michonne هستیم . شما قرار است در این نسخه با شخصیت میچن آشنا شده و گذشته , حال و اتفاقاتی که در آینده برای او رخ می دهد را دنبال نمایید . شخصیت میچن یکی از شخصیت های محبوب کمیک بوده که در سریالی که با همین عنوان در شبکه AMC پخش می شود داری طرفداران بسیار است .

سایر توضیحات : شما در این نسخه از بازی همانند دیگر بازی های Telltale باید تصمیمات خاصی در زمان های مختلف بگیرید و این می تواند روی گیم پلی شما و نوع رفتارتان با دیگر شخصیت ها در ادامه بازی تاثیرگذار باشد . گیم پلی بر اساس تصمیمات شما تغییر می کند . گرافیک هنری بازی به نوعی مخصوص به همین استودیوی بوده و جز امضای آنها به شمار می رود یک گرافیکی کاملا هنری که تراز با کمیک های آن می باشد . بازیکنان در قالب سه قسمت پی خواهند برد که چه اتفاقاتی باعث جدا کردن میچن از ریک و دیگر اعضای گروه شده و چه اتفاقی باعث میشود تا او دوباره بازگردد .

 *  قابل اجرا بر روی +CFW 3.55 *

* Game ID : NPEB02389 *

The Walking Dead Michonne

مشخصات بازی :نام بازی : The Walking Dead Michonneپلتفرم : PS3زبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Digital Extremesمنتشر کننده : 2K Gamesسبک بازی : اکشن , ترسناکآیدی فایل :NPEB02389نوع فایل : PKGلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

The Walking Dead Michonne

لینک دانلود