تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر War for the Overworld Heart of Gold نسخه CODEX

War for the Overworld Heart of Gold یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Subterranean Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Subterranean Games یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که  تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند سری محبوب WFTO Underlord Edition Upgrade و War for the Overworld را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . این استودیو تمرکز اصلی خود را بر روی ساخت بازی های استراتژیک گذاشته است و سعی دارد این بازی ها را به دوران طلای خود باز گرداند . بازی رایانه ای War for the Overworld Heart of Gold یکی از همین بازی ها می باشد که در آن شما با ساخت کارکتر خود وارد دنیای بیکران بازی می شوید و باید با مدیریت صحیح منابع خود و آپگرید های صحیح به یکی از قدرتمند ترین موجودات دنیای بازی شوید .

سایر توضیحات : امپراطور مدتی است که گم شده است و به همین دلیل تمام افراد فرصت طلب و سود جو از جای جای سرزمین به سمت پای تخت حجوم اورده اند و در حال نابودی این سرزمین بزرگ و قدرتمند می باشند . حال شما به عنوان قهرمان داستان باید با کنترل تعداد زیادی از نیروهای خود وارد این نبرد بزرگ شده و سرنوشت کشور خود را تغییر داده و تمامی موجودات این کشور را از سرنوشتی بد تر از مرگ برهانید . بازی رایانه ای War for the Overworld Heart of Gold با استفاده از المان های اصلی بازی ها استراتژی و همچنین وارد کردن نقشه های بزرگ به همراه نبرد های عظیم به بازی موفق شده است یک بازی استراتژی بسیار زیبا برای بازی بازان تهیه کند . در این بازی شما شاهد طرف های مختلف جنگ می باشید که هر کدام دارای قدرت ها و نقاط ضعف مخصوص به خود می باشند . بازی رایانه ای War for the Overworld Heart of Gold یکی از بازی های استراتژیک بسیار جذاب و دیدنی می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر War for the Overworld Heart of Gold نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : War for the Overworld Heart of Goldپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Subterranean Gamesمنتشر کننده : Subterranean Gamesسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

War for the Overworld Heart of Gold

لینک دانلود