دانلود بازی کامپیوتر War of the Vikings نبرد وایکینگ ها

بازی کامپیوتر War of the Vikings نبرد وایکینگ ها یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط Fatshark طراحی و ساخته شده است و قرار است در تاریخ 15 آوریل سال 2014 توسط کمپانی Paradox Interactive برای پلتفرم PC به بازار عرضه گردد . Fatshark همان تیمی است که توانست با ساخت بازی War of the Roses توجه بسیاری از منتقدان را به خود جلب کنند و طرفداران کثیری نیز پیدا کند . این نسخه یک بازی مولتی پلیر بوده و نبرد وایکینگ ها با ساکسون های انگلستان را روایت می کند. در این بازی نیز همانند بازی نبرد گل سرخ از تکنولوژی CQC استفاده شده است و سازندگان بازی سعی کرده اند تا بیشتر بر روی حالات و تکنیک های مبارزه وایکینگ ها تمرکز داشته باشند . تمامی این عوامل باعث می شود تا پلیر یک تجربه بصیری و مبارزه فوق العاده ای را تجربه کند .

در ابتدای بازی پلیر باید از میان وایکینگ ها و یا ساکسون ها یکی را به دلخواه انتخاب کرده و به عنوان یک جنگجو شجاع , در میان سایر سربازان , خود را برای یک نبرد سهمناک آماده کند . بازی این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید پروفایل خود را ساخته و جنگجوی خود را با بهترین زره , سپر و اسلحه مجهز کنید . در نسخه آلفا که به طور آزمایشی منتشر شده بود , پلیر می توانست از میان 3 شخصیت Warrior , Huscarl و Scout که هرکدام دارای توانایی ها و ویژگی های منحصر به فردی بودند یکی را به دلخواه انتخاب کند . همانطور که گفته شد در این نسخه به نحوه حملات توجه خاصی شده است . حملات با سرعتی بالا از چپ و راست و از بالا و پایین صورت می گیرد و در یک لحظه غوغایی به پا می شود . هر سلاح دارای حمله خاص خود و آسیب های مخصوص به خود است . بازی دارای 2 حالت مختلف است که می توانند 64 بازیکن در آن به صورت آنلاین به بازی مشغول شوند . در حالت Arena شما به تنهایی در یک نقشه کوچک به ماجراجویی پرداخته و باید دشمنان خود را از بین ببرید . در حالت دوم که TDM نام دارد , پلیر می تواند با کشتن دشمنان خود , نام خود را در رتبه بندی جهانی ارتقا بخشد . لازم به ذکر است که قرار است این بازی به صورت نسخه های مختلفی در دسترس عاشقان بازی قرار گیرد که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند . شما به زودی قادر خواهید بود تا این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 مشخصات بازی War of the Vikings :نام بازی : War of the Vikingsنام بازی (فارسی) : نبرد وایکینگ هاپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2014شرکت سازنده : Fatsharkمنتشر کننده : Paradox Interactiveسبک بازی : اکشن

War of the Vikings

War of the Vikings is an action hack and slash video game developed at Fatshark and released by Paradox Interactive. The game was announced at the Paradox Platypus Homecoming Event on 7 August 2013 in Sydney, Australia.[2] It's a follow-up to War of the Roses.

The announcement notice said that "War of the Vikings is a new standalone entry into the War-franchise that will pull players into the brutal and bloody Viking Age, challenging them to design a personalized warrior and sack England as a mighty Norseman – or defend it as a brave Saxon. Built on the same close quarter combat-tech as War of the Roses, War of the Vikings delivers the next generation of Paradox's close quarter combat focused brands that moves the setting to the Viking Age. All of these factors enabled us to create a game experience that has an increased intensity, improved accessibility, and more intuitive combat experiences ensuring you’re always presented with interesting choices."[3][4]

War of the Vikings was released on 15 April 2014.[5] On 2 October 2014 Paradox Interactive announced they would stop development of the game after 2 patches to increase stability and solve some major issues.[6] On 28 February 2017 the servers were shut down and the game is not playable anymore.

لینک دانلود