دانلود بازی کامپیوتر Warhammer 40000 Armageddon Da Orks نسخه Skidrow

Warhammer 40000 Armageddon Da Orks یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Flashback Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، استودیوی بازی سازی Flashback Games یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تجربه ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Warhammer و Panzer corps را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سری Warhammer یکی از سری های محبوب در دنیای بازی های رایانه ای می باشد ، تاکنون بازی های بسیاری در این سری منتشر شده است که هرکدام از آنها از بازی های موفق در سبک استراتژی بوده اند . سبک استراتژی به دلیل چالش برانگیز بودن آن و امکانات بسیاری که در اختیار بازی بازان قرار داده است به محبوبیت بسیاری دست یافته است ، بازی هایی نظیر سری ROME و Generals از همین بازی ها می باشند که این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Warhammer 40000 Armageddon Da Orks یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : پس از اتفاقات بازی رایانه ای Warhammer 40000 Armageddon یک شعی مرموز در کهکشان Armageddon پدیدار می شود و نیروهای انسان ها برای بررسی این شعی مرموز به محل اعضام می شوند ، در ادامه نیروهای اولیه انسان ها بوسیله ارتش عظیم ارک ها که قصد حمله به انسان ها را دارند نابود می شوند و مسئولیت دفاع از انسان ها به گردن شما خواهد افتاد . در این بازی شما باید با ساخت بیس های عظیم و نیروهای قدرتمند و متنوع به نبرد با دشمنان خود رفته و آنها را از پای در اورید ، مدیریت صحیح منابع اول و ساخت نیروهای مناسب در این بازی حرف اول را می رند . این بازی با دارا بودن تعدادی از زیباترین نقشه های بازی های استراتژی تبدیل به انتخاب اول طرفداران بازی های استراتژی شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بای کامپیوتر Warhammer 40000 Armageddon Da Orks نسخه Skidrow

مشخصات بازی Warhammer 40000 Armageddon Da Orks :

نام بازی : Warhammer 40000 Armageddon Da Orksپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Flashback Gamesمنتشر کننده : Flashback Gamesسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Warhammer 40000 Armageddon Da Orks

لینک دانلود