دانلود بازی کامپیوتر Warriors of Vilvatikta نسخه HI2U

Warriors of Vilvatikta یکی از بازی های سبک ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی RPG Video طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Back To Basics Gaming برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . سال های دور , پادشاهی Singhasari بر بخشی از سرزمین های شرق جاوا تسلط داشت اما حالا به یک امپراتوری بزرگی تبدیل شده که تماما مدیون رهبری به نام Kertanegara است . او رویای به تسخیر درآوردن تمامی شهرهای مجمع الجزایر Nusantara را در ذهن می پروراند . پادشاه Kertanegara دارای یک آهنگر ماهر است که وظیفه تهیه سلاح های جنگی را برعهده دارد , کسی که وظیفه تهیه سلاح برای امپراتوری Kertanegara نیز برعهده داشته است . بی مهری و تنهایی باعث می شود تا Kamandanu تصمیم خود را گرفته و همراه عمویش سوار بر کشتی شده و برای به حقیقت پیوستن رویاهایش سفری پرخطر را آغاز نماید .

سایر توضیحات : Warriors of Vilvatikta یکی از بازی های سبک نقش آفرینی و حماسی که از داستانی واقعی از تاریخ اندونزی الهام گرفته شده است . استفاده از سیستم مبارزه ای سنتی , حداقل 20 ساعت گیم پلی , سفر در سراسر جهان زیبا , پر جنب و جوش و دقیق Vivatikta , روایت داستانی تاریخی , باز کردن مهارت های مخفی , توانایی سفارشی سازی و استفاده از استراتژی های مختلف در جنگ ها تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

 مشخصات بازی  Warriors of Vilvatikta :نام بازی : Warriors of Vilvatiktaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : RPG Videoمنتشر کننده : Back To Basics Gamingسبک بازی : ماجرایی و نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Warriors of Vilvatikta

لینک دانلود