دانلود بازی کامپیوتر اکشن Warz: Horde نسخه Portable

Warz: Horde با تیراندازی های متوالی و بارگیری مجدد سلاح یک سیستم واقع گرایانه از استفاده سلاح برایتان به ارمغان میاورد. از میان انواعی مختلف از سلاح ها که هرکدام توانایی ها و قابلیت های خاص خود را دارند یکی را انتخاب کرده و به مبارزه با دشمنان و زامبی ها بپردازید. بازی داستان آینده زمین را نمایش میدهد، آینده ای که با استفاده از سلاح ها و مواد شیمیایی گوناگون باعث تخریب آن و ساکنانش شده است. ساکنانی که اغلب به شکل هیولاهای غیر قابل کنترل و یا زامبی ها شده اند. شما جزوی از گروه بازمانده از این حملات شیمیایی هستید، اما افسوس که درگیر نبرد میان هیولاها شده اید. بازی برروی دو پلتفرم ویندوز و VR قابل اجراست، اما از آنجایی که VR بازی را به شدت واقع گرایانه تر میکند، گزینه بهتری نسبت به ویندوز است. اوج هیجان و استرس را در جای جای این بازی میتوان احساس کرد. یکی از ویژگی های فوق العاده Warz: Horde سیستم Helpers است، به این صورت که شما در هر جایی از بازی Warz: Horde که احساس نیاز به کمک کردید میتوانید با تماس به Helpers از او کمک بخواهید. بازی دارای 3 حالت متفاوت در 3 Horde مختلف است که باعث افتادگی بهتر داستان میشود. با سلاح های متفاوت تمرین کرده و پس از آمادگی کامل به مبارزه با زامبی ها و هیولاها بروید و جهان را از شر آنها آزاد کنید. در آپدیت های بعدی سازندگان قصد دارند تا قابلیت چند نفره را نیز به آن اضافه کنند که یقینا با بازخورد های فوق العاده ای رو به رو خواهند شد. 

*کسانی که با پلتفرم VR بازی را اجرا می کنند باید یکی از هدست های HTC Vive، Oculus Rift و یا Valve Index را استفاده کنند.*

نام: Warz: Horde
حجم فایل: 3.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Warz
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز-VR
سبک بازی: اکشن - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Warz
رمز فایل: www.download.ir

Warz: Horde - Portable

Experience the Ultimate Shooter Zombie VR game full of Action, Thrill, and Excitement. Warz: Horde offers realistic weapon handling, with realistic shooting and reloading. Choose from a variety of weapons, as you battle through waves of zombies and monsters in the ultimate defense of mankind. Build your defense as you please. Use turrets, magic attacks, guns, or call in Helpers to assist you in your journey. Three different freely movable, large maps with 3 different Horde modes give you hours of non-stop exciting game-play. No forced tutorial allows you to step right into the action and not waste any time on unnecessary training. Practice in the shooting range or start right away.

لینک دانلود