تبلیغات
تبلیغات

Way of the Samurai 3

Way of the Samurai 3 بازی در سبک اکشن , ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی ACQUIRE Corp ساخته شده و استودیوی Ghostlight LTD این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Way of the Samurai 3 به عنوان یکی از نسخه های پر فروش این عنوان توانست جوایز مختلف را تصاحب کرده و راهی برای ساخت عناوین دیگر تحت همین نام باز کرد . یک بازی سراسر هیجان با گیم پلی اکشن که کاوش در آن حرف اول را می زند . افتخار , قداکاری و خیانت انتخابات شما انتخاب می کند که چه کسی باشید . چگونه تاریخ شما را به یاد خواهد آورد ؟ شما در نقش یک ساموراوی معروف در عصر Sengoku رفته و یکی از اکشن , نقش آفرینی ترین محیط هایی که تاکنون دیدید را تجربه خواهید کرد .

سایر توضیحات : گشت و گذار و کاوش در روستاها و محیط های اطراف بسیار زیبا بوده و به خوبی روی جزئیات آنها کار شده . گیم پلی بازی مثال زدنی می باشد و می تواند شما را ساعت ها سرگرم سازد حتی بدون آنکه گذر زمان را احساس کنید . انتخاب دوست و دشمن در بازی بسیار مهم می باشد و شما باید به دقت آنها را انجام دهید زیرا در سرنوشت بازی تاثیر مستقیم خواهد گذاشت . جایی که شما گمان می برید که بازی را تمام کردید تازه شروع ماجراجویی شماست . تمام رفتار شما دارای امتیاز و پاداش است . که شامل ویژگی هایی در بازی و شخصی سازی می باشد . همانند یک سامورائی با افتخار زندگی کرده و مسیر درست را پیش ببرید .

 مشخصات بازی :نام بازی : Way of the Samurai 3پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : ACQUIRE Corpمنتشر کننده : Ghostlight LTDسبک بازی : اکشن , ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam  

لینک دانلود