تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Who Are You Mr Cooper v1.9

Who Are You? Mr. Cooper نام بازی اندرویدی جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های ماجراجویانه و داستانی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل نصبی آن را دریافت کرده و از آن لذت ببرید . این بازی در گوگل پلی با قیمیت 1.49 دلار در گوگل پلی عرضه شده است . شما در دوره ی جنگ و هرج مرج می باشید و یکی از دوستان شما به دلیلی اینکه نامه ای محرمانه را در دست داشته است توسط دشمنانی نا معلوم تعقیب شده و پس از تعقیب و گریزی زیاد کشته می شود و قبل از مردنش به شما می گویت تا این نامه محرمانه را به شخصی به نام کوپر بدهید و حالا این نامه دست شما می باشد و این شما هستید که مورد هدف قرار گرفته اید و همگی تلاش خواهند کرد تا شما را از بین ببرند . پس شما ماموریتی بسیار سخت و پر از ماجراجویی های مختلف را خواهید داشت . شما از دست این دشمنان مرموز فراز کنید ، در صورت مواجه شدن با آنها بجنگید و آنها را از بین ببرید تا بتوانید این نامه را به کوپر برسانید تا از ماجرای این نامه سر در بیاورید . این بازی دارای داستانی بسیار فوق العاده با گرافیکی خیره کننده و جذاب می باشد که می تواند با داستان بسیار جذاب خود ساعت ها سرگرم خود کند . نکته ی بسیار جالب و مورد توجه این بازی این می باشد که داستان این بازی بر اساس واقعیت می باشد و همین باعث واقعی تر شدن و جداب تر شدن این بازی خواهد شد . همچنین این بازی بدون احتیاج به متصل شدن به اینترنت بوده ( آفلاین ) . این بازی با هزاران دانلودی که در سر تا سر جهان از گوگل پلی دریافت شده ایت توانسته رتبه بسیار خوب و بالای 4.3 از 5.0 را دریافت کند که یکی از نشانه های دیگر طراحی بسیار جذاب و محبوبیت بازی می باشد . شما می توانید در صورت جدب شدن به این بازی آن را به صورت کاملا رایگان از سایت ما دریافت کنید و قطعا از نصب این بازی پشیمان نخواهید شد و همینطور نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .
نام: Who Are You Mr Cooper
حجم فایل: 46 مگابایت
شرکت سازنده: The Last Fairy Tale
ورژن: 1.9
زبان: انگلیسی
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویانه - سرگرم کننده
مناسب برای گروه سنی: 17+
پیش نیاز: 2.3 و بالاتر

Who Are You Mr Cooper - v1.9

Your own adventure in a steampunk world! The unraveling of secrets, unexpected encounters, the assembling of various mechanisms, and all this is under a chasing by a bunch of criminals!This is a story about the adventures of Wilson Smith in the huge industrial city of Staighrem. The main character gets into a dangerous and totally incomprehensible situation. A friend of Wilson died in an exploded pub and before his death had asked to find Alexander Cooper and give him a cyphered letter. After that criminals started to hunt for the hero and he decided to find Alexander and try to understand what’s going on?• Travel across thirteen districts of Staighrem, getting in a wide variety of situations.
• Assemble amazing devices that will help in your adventure.
• Find mysterious Alexander Cooper and help to save the city from the impending threat.Your reviews and ratings are very important to us. Help to make the adventure in Staighrem more interesting. Thank you!

لینک دانلود