دانلود بازی کامپبوتر Winter Novel

Winter Novel یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی DeXP  طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . برف , کسالت , افسردگی . نارضایتی همیشگی از کار و مافوق , چرا هیچ راه فراری نیست ؟ آیا این چیزی است که از زندگی میخواستم ؟ همیشه امید به تغییر وجود خواهد داشت و تنها کافیست کمی با دقت به اطرافت نگاه کنی . Sveta جوانی است که به عنوان کارآموز در بانکی کار می کند . او معتقد است که چرخه یکنواختی که باعث روزمرگی در زندگیش شده است , هیچگاه به پایان نخواهد رسید . او دوست دارد تا به این موضوع پایان دهد اما آنچنان ناامید و افسرده است که هیچ انگیزه ای نمی تواند او را به حرکت درآورد . Vlad شخصیت دیگری است که اصلا اجتماعی نبوده و  ترجیح می دهد به تنهایی کار کند .

سایر توضیحات : داستان آنطور رقم می خورد که این دو شخصیت مجبور می شوند تا با یکدیگر بر روی پروژه ای مهم کار کنند و همین موضوع باعث می شود تا مسیر زندگی هردوی انها تغییر کرده و دوره ای جدید در زندگیشان رقم خورد . آیا آنها می توانند با وجود تفاوت های رفتاری با یکدیگر کار کنند ؟ یک رمان تصویری با سبک قدیمی , موسیقی Sergey Eybog , کمتر از 60 دقیقه گیم پلی و ساخت بازی با زبان برنامه نویسی C تنها بخشی از ویژگی های این بازی کم حجم است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

 مشخصات بازی  Winter Novel :نام بازی : Winter Novelپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : DeXPمنتشر کننده : DeXPسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Winter Novel

لینک دانلود