تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Worst Case Z نسخه CODEX

Worst Case Z بازی در سبکی اکشن , ماجرایی می باشد که توسط استودیوی مستقل BME Digital Studios ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . Worst Case Z بازی اول شخص ترسناک می باشد که در آن شما در نقش یک کارگر امنیتی بوده و در یک نیروگاه هسته ای در مرکز شهر کار می کنید . پس از یک بحران و انفجاری عظیم در یکی از راکتورها که در شیفت شب نگهبانان اتفاق افتاد شما در یک شوک فرو می روید . در اثر این انفجار مردم زیادی تحت تاثیر تابش مواد انفجاری قرار می گیرند و اینجا درست وسط نبرد میان زنده بودن و مردن است .

سایر توضیحات : وظیفه ی شما در بازی Worst Case Z خروج از نیروگاه هسته ای می باشد ولی کارهای بسیاری باید انجام دهید . اول از همه بیاد اشیا مهمی را پیدا کنید . شما به یک ماسک ضد گاز , شمارشگر گایگر و چیزهای دیگر نیازمند هستید . شما همچنین توسط زامبی های جهش یافته در سرتاسر نیروگاه مورد حمله قرار خواهید گرفت متاسفانه شما فقط یک نیروی امنیتی ساده بدون داشتن تجربه در مبارزه هستید . بنابرین شرایطی پیش می آید که در آن فرار تنها راه بقا است . تنها فردی که در طول بازی ممکن است با آن تعامل داشته باشید یک پسر آلمانی می باشد . بازی Worst Case Z یک تجربه خاص در سبک بقا بوده که لحظات ترسناک و شوک آور زیادی دارد . اتموسفر تاریک با نورپردازی متافوت در کنار موسیقی متن آن و جلوه های صوتی مرموز گونه از دیگر ویژگی های این بازی می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Worst Case Z

مشخصات بازی :نام بازی : Worst Case Zپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : BME Digital Studiosمنتشر کننده : BME Digital Studiosسبک بازی : اکشن , ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Worst Case Z

لینک دانلود