تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سریالی X-Men Evolution 2000

به روز رسانی :

1395/02/25 فصل سوم و چهارم به صورت کامل اضافه شد .

X-Men Evolution 2000 یک انیمیشن سریالی می باشد که در سال 2000 توسط کمپانی Marvel ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن برعهده David Wise بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Star Trek: The Animated Series و Teenage Mutant Ninja Turtles را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . کمپانی مارول یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کمیک در جهان می باشد و تا کنون موفق به ساخت فیلم ها و سریال های موفقی بر اساس شخصیت های کمیک خود شده است . از محبوب ترین شخصیت های دنیای مارول می توان به گروه X-man و Iron man اشاره کرد که این شخصیت های در میان طرفداران کمیک بسیار محبوب می باشند و فیلم های بسیاری نیز بر اساس این شخصیت ها ساخته شده است . داستان انیمیشن سریالی X-Men Evolution 2000 در رابطه با گروهی از انسان ها می باشد که دارای قدرت های غیر طبیعی می باشند و با استفاده از این قدرت ها دست به کارهای خوب و بد زیادی می زنند . داستان این سریال متمرکز بر روی شخصیت های اصلی این سری محبوب می باشد ، شخصیت هایی مانند Professor X , Cyclops , Wolverine , Storm و Jean Grey از این دست شخصیت ها می باشند .

سایر توضیحات : این سریال کار خود را با معرفی شخصیت های اصلی این سری آغاز می کند و چگونگی شکل گرفتن گروه مردان اکس را در فصل اول به بیننده نشان خواهد داد و پس از چند قسمت شما را با شخصیت های منفی سری آشنا خواهد کرد . یکی از نکات مثبت سری کمیک های مردان اکس حظور شخصیت های منفی بسیار قدرتمند در این سری می باشد که سازندگان این انیمیشن نیز از این مسئله با خبر بوده اند و با استفاده از داستان های بسیار زیبای مارول و شخصیت پردازی پیچیده آنها این کارکتر ها را به بهترین نحو ممکن وارد انیمیشن کرده اند . در این انیمیشن شما اطلاعات زیادی در رابطه با شرورترین فرد دنیای اکس من که مگنیتو نام دارد کسب خواهید کرد و با ریشه های شخصیتی او آشنا خواهید شد ، که این مسئله یکی از مهم ترین نکات این انیمیشن برای طرفداران کمیک های اکس من می باشد . در ادامه سریال X-Men Evolution 2000 به شخصیت مگنیتو بسنده نمی کند و شخصیت Apocalypse را به بینندگان معرفی می کند ، شخصیتی که تمام کارکتر های مثبت و منفی دنیای مارول را به چالش خواهد کشید . در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن سریالی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

XMen Evolution 2000

سایر مشخصات :– کارگردان : David Wise– نویسنده : Robert N. Skir– موسیقی : Marty Isenberg– سال آغاز : 2000–سال پایان : 2003– زبان فیلم :  انگلیسی– کیفیت تصویر : 480p– زیرنویس انگلیسی : دارد– زیرنویس فارسی : ناقص– پیوند : IMDB
لینک دانلود