تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود بازی کامپیوتر X Rebirth Home of Light نسخه Codex

X Rebirth Home of Light یک بازی در سبک اکشن شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Egosoft ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Egosoft یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های رایانه ای موفقی چون X3: Terran Conflict و X3: Albion Prelude شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش در زمان خود بوده اند . استودیوی بازی سازی Egosoft متمرکز بر روی ساخت بازی های رایانه ای فضایی می باشد و بیتشر بازی های آنها در فضا در جریان است . بازی رایانه ای X Rebirth Home of Light جدیدترین بسته الحاقی بازی X Rebirth می باشد که مناطق بیشتری را به این بازی شبیه ساز پرطرفدار اضافه کرد و شما می توانید به ساخت کلونی های بزرگ تر و مجهز تر بپردازید . داستان این بازی در فضایی در جریان است که انسان ها به تکنولوژی منحصر به فردی دست یافته اند و می توانند شهر های زیادی در فضا برای خود بسازند .

سایر توضیحات : سری X Rebirth از سری بازی های بسیار پرطرفدار در سبک شبیه ساز می باشد که تاکنون بسته های الحاقی بسیاری برای آن منتشر شده است . این بازی که در سال 2013 منتشر شده است در زمان انتشار خود با ستایش بی نظیر منتقدین و بازی بازان روبر شد ، زیرا شما در این بازی بدون هیچ محدودیتی می توانید برای خود شهر های بزرگ و کوچک در فضای بیکران ساخته و آنها ررا تبدیل به مراکز بزرگ اقتصادی یا شهر های کوچک کنید . در این بسته الحاقی جدید شما اامکانات جدیدتری برای ساخت کارخانه های بزرگ و وسایل دفاعی جدید خواهید داشت ، دنیای این بازی بسیار بزرگ می باشدو در هرگوشه از این کهکشان یک ماجراجویی جدید برای شما نهفته است . بازی رایانه ای X Rebirth Home of Light یکی از بهترین بازی های شبیه ساز فضایی سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بای کامپیوتر X Rebirth Home of Light نسخه Codex

مشخصات بازی :

نام بازی : X Rebirth Home of Light

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : Egosoft

منتشر کننده : Egosoft

سبک بازی : ماجراجویی

نوع فایل : EXE

لینک مرتبط : Steam

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

X Rebirth Home of Light

لینک دانلود