تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر X Rebirth Home of Light نسخه Codex

X Rebirth Home of Light یک بازی در سبک اکشن شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Egosoft ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Egosoft یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های رایانه ای موفقی چون X3: Terran Conflict و X3: Albion Prelude شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش در زمان خود بوده اند . استودیوی بازی سازی Egosoft متمرکز بر روی ساخت بازی های رایانه ای فضایی می باشد و بیتشر بازی های آنها در فضا در جریان است . بازی رایانه ای X Rebirth Home of Light جدیدترین بسته الحاقی بازی X Rebirth می باشد که مناطق بیشتری را به این بازی شبیه ساز پرطرفدار اضافه کرد و شما می توانید به ساخت کلونی های بزرگ تر و مجهز تر بپردازید . داستان این بازی در فضایی در جریان است که انسان ها به تکنولوژی منحصر به فردی دست یافته اند و می توانند شهر های زیادی در فضا برای خود بسازند .

سایر توضیحات : سری X Rebirth از سری بازی های بسیار پرطرفدار در سبک شبیه ساز می باشد که تاکنون بسته های الحاقی بسیاری برای آن منتشر شده است . این بازی که در سال 2013 منتشر شده است در زمان انتشار خود با ستایش بی نظیر منتقدین و بازی بازان روبر شد ، زیرا شما در این بازی بدون هیچ محدودیتی می توانید برای خود شهر های بزرگ و کوچک در فضای بیکران ساخته و آنها ررا تبدیل به مراکز بزرگ اقتصادی یا شهر های کوچک کنید . در این بسته الحاقی جدید شما اامکانات جدیدتری برای ساخت کارخانه های بزرگ و وسایل دفاعی جدید خواهید داشت ، دنیای این بازی بسیار بزرگ می باشدو در هرگوشه از این کهکشان یک ماجراجویی جدید برای شما نهفته است . بازی رایانه ای X Rebirth Home of Light یکی از بهترین بازی های شبیه ساز فضایی سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بای کامپیوتر X Rebirth Home of Light نسخه Codex

مشخصات بازی :نام بازی : X Rebirth Home of Lightپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Egosoftمنتشر کننده : Egosoftسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

X Rebirth Home of Light

لینک دانلود