دانلود بازی کامپیوتر You Deserve نسخه PLAZA

You Deserve یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی TGA Company طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که هرکاری انجام دهید روزی نتیجه آن به سمت شما بازخواهد گشت ؟ گروهی از نوجوانان هم شاگردی دبیرستان Raiven بودند که برخی ها را مورد آزار و اذیت قرار می دادند . یکی از این قربانی ها توان رویارویی با آنها را نداشت و وضعیت خشونت و قلدری مداوم باعث شد تا او تصمیم به خودکشی خود بگیرد . از آن اتفاق به بعد , برخی از دانش آموزان حوادث عجیب و غریب را تجربه کرده اند و بعضی از آنها نیز ناپدید شده اند .

سایر توضیحات : در این بازی شما در نقش Amy Cooper به ایفای نقش می پردازید , دختری محبوب در میان دانش آموزان که گم شده و در جهانی که آن را نمیشناسد , گرفتار شده است . برای آنکه بتوانید او را از این مهلکه زنده خارج کنید باید تا انتهای بازی ادامه دهید و به دلیل یودن او در این مکان پی ببرید . در طول مسیر بازی سرنخ هایی را در اختیار شما قرار خواهد داد و شما باید با استفاده از خلاقیت خود به رازهای پشت پرده پی ببرید . پیدا کردن یادداشت ها و اسناد موجود در بازی بسیار مهم است زیرا به درک شما از روند بازی کمک شایانی می کند . 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

You.Deserve-Screen

 

مشخصات بازی  You Deserve :

نام بازی : You Deserveپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : TGA Companyمنتشر کننده : TGA Companyسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

You Deserve

لینک دانلود