تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Zbrush Keyshot Photoshop The Soldier

Zbrush Keyshot Photoshop The Soldier عنوان یکی از فیلم های آموزشی جذاب و دیدنی که توسط شرکت Gumroad تهیه شده است. این شرکت سابقه و تجربه فراوانی در زمینه ساخت دوره های آموزشی در رابطه با نرم افزار هایی که به کمک آن ها می توانید طرح های سه بعدی و حتی دو بعدی را طراحی کنید و سپس این طرح ها را بسازید، را در کارنامه دارد. در دوره آموزشی Zbrush Keyshot Photoshop The Soldier شما می توانید تا با دانلود کردن همین یک دوره آموزشی کار با سه نرم افزار مطرح و کاربردی طراحان سه بعدی از جمله Zbrush، Keyshot و Photoshop را یاد بگیرید.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Zbrush Keyshot Photoshop The Soldier شامل سه ویدیوی آموزشی همراه با پروژه های تمرینی می باشد که در این سه ویدیو ابتدا با نرم افزار Zbrush طرح اولیه و ساختار سه بعدی طرح مورد نظر که یک کلاه خاص برای یک سرباز است، ساخته می شود سپس به کمک نرم افزار Keyshot طرح کلاه را تکمیل می کنیم تا برای مرحله بعد آماه شود. در مرحله سوم و آخر هم به کمک تدریس Anthony Jones که در تمامی این سه مرحله همراه شما است، کلاهی که طراحی آن به پایان رسیده است را به کمک نرم افزار Photoshop به تصویر سرباز اضافه می کنیم تا در انتها نیز طرحی که در کاور این دوره آموزشی به نمایش در آمده است، حاصل شود. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Zbrush Keyshot Photoshop The Soldier

مشخصات فیلم آموزشی Zbrush Keyshot Photoshop The Soldier :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Gumroad – مدرس : Anthony Jones – مدت زمان آموزش : 2 ساعت– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080*1728– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Zbrush Keyshot Photoshop The Soldier

لینک دانلود