تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر ZHEROS نسخه CODEX

ZHEROS یک بازی اکشن سرعتی می باشد که در سال 2016 توسط کمپانی Rimlight Studios ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . سبک این بازی beat’em می باشد که یکی از سبک های جذاب میان بازی بازان می باشد شما در این سبک بازی ها در نقش یک قهرمان قدرتمند می باشید که به راحتی به نبرد خیل عظیمی از دشمنان می رود و بدون اینکه هیچ مشکلی برایش پیش آید از پس همه آنها بر می آید . این سبک بازی ها از موسیقی های تند و سریع استفاده می کنند و از گیم پلی سرعتی نیر بهره مندند . داستان این سبک بازی ها بسیار ساده می باشند و فقط به این دلیل در بازی گنجانده می شوند که دلیلی برای کشتن دشمنان در بازی به شما بدهند ، داستان بازی ZHEROS نیز از این قاعده بدور نیست در این بازی دکتر شیطانی به نام Dr. Vendetta قصد دارد تمام دنیا را با کمک نیروهای شیطانی خود نابود کند و شما باید با استفاده از قدرت های خود جلوی این کار او را بگیرید .

سایر توضیحات : گیم پلی این بازی یکی از نکات قوت و درخشان این عنوان می باشد شما در این بازی به دو نوع سلاح دسترسی دارید سلاح های سرد و گرم هر کدام از این دسته ها دارای چندضرب های فراوان و متفاوتی می باشند که باعث جذاب شدن بیشتر بازی می شوند . مرحله های این بازی طوری طراحی شده اند که شما در طول آن حتی یک لحظه فرصت اضافی نیز نداشته باشید در طول بازی شما باید با تعداد بسیار زیادی از دشمنان خود مبارزه کنید و با استفاده از کمبوهای متنوع موجود در بازی از پس آنها بر آیید . بازی ZHEROS یکی از جذاب ترین و اعتیاد آورترین بازی های منتشر شده در سال 2016 می باشد .

دانلود بازی کامپیوتر ZHEROS نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : ZHEROSپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Rimlight Studiosمنتشر کننده : Rimlight Studiosسبک بازی : مبارزه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

ZHEROS

لینک دانلود