تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Zombie Camp

* این بازی تنها با عینک های VR یا واقعیت مجازی قابل اجرا خواهد بود *

Zombie Camp یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Void Dimensions طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . از زمانی که عینک های واقعین مجازی معرفی شدند , کمپانی های بسیاری سعی کردند تا از این موقعیت بهترین بهره را برده و با تولید بازی های مناسب عینک های VR موفقیتی برای خود به دست آورند . Zombie Camp از جمله بازی های شوتر است که توسط کمپانی کوچکی ساخته شده است . شما در اردوگاه خود به دام افتاده اید و باید با تمام توان و تجهیزات از اردوگاه و جان خود در برابر زامبی ها حفاظت کنید . تجربه بازی به شکل 360 درجه به شدت می تواند هیجان انگیز باشد و شما را تا ساعت ها سرگرم کند .

سایر توضیحات : پای به جهان مجازی گذاشته و زامبی هایی که به سمت شما بورش می برند را نابود کنید . در ابتدا تجهیزات و سلاح های کمی در اختبار دارید اما هرچه پیش می روید بازی این اجازه را به شما می دهد ت بر سلاح ها و تجهیزات افزوده و برخی از آنها را نیز ارتقا دهید . آیا شما می توانید از این میدان نبرد جان سالم به در برید ؟ بازی گیم پلی طولانی ندارد اما حس وحشت و هیجان انکار ناپذیر است . زامبی ها کم کم به سمت شما می آیند و هرچه می گذرد بر تعداد آنها افزوده شده و در نهایت با رئیسشان روبرو خواهید شد . برای یکبار هم که شده این بازی را امتحان کنید و از مکانیک فوق العاده آن لذت ببرید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

 مشخصات بازی  Zombie Camp :نام بازی : Zombie Campپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Void Dimensionsمنتشر کننده : Void Dimensionsسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Zombie Camp

لینک دانلود