دانلود بازی کامپیوتر Zombie City Defense 2 نسخه PLAZA

Zombie City Defense 2 یکی از بازی های سبک اکشن , شبیه ساز و استراتژیک است که توسط کمپانی Mozg Labs طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در آینده ای نزدیک , جهان توسط ویروسی خطرناک به ویرانی بدل خواهد شد و تمامی انسان ها به زامبی . شما به عنوان یکی از افراد گروه موسوم به Iron Corps وظیفه دفاع از آخرین تمدن باقی مانده و در خطر انقراض را برعهده دارید . یکی از وظایف شما پیدا کردن منابع غذایی و به دست آوردن تجهیزات مورد نیازتان است تا به وسیله آنها یتوانید علاوه بر آنکه مردم را نجات دهید , راهی برای پاسخ به سوالاتی که در طول بازی در ذهنتان به وجود می یابد , بیابید .

سایر توضیحات :  قبل از نفوذ به یک منطقه جدید , ارتش خود را از همه جهت آماده کنید . بازی این اجازه را به شما می دهد تا در طول ماموریت ها از واحدهای پیاده نظام , وسایل نقلیه و توانایی های خاص افراد گروهتان استفاده کنید . اگر موفق به تسخیر منطقه ای شوید شما می توانید بلافاصله مقر فرماندهی جدیدی در آن مکان برپا کرده و به مرور با مجهز کردن آن ساختمان , پایگاه خود را قدرتمند سازید . ساخت ساختمان های مختلف از جمله بیمارستان , امکان بمباران هوایی برای از بین بردن یک پل , 15 جوخه پیاده نظام کاملا متفاوت شامل سربازان , سواره نظام , نیروی هوایی و بسیاری نیروی دیگر , 17 وسایل نقلیه و برج نگهبانی , 9 توانایی عمومی , بهبود 7 ساختمان و 12 قدرت پردازش برای سفارشی کردن جناح خود ,  آب و هوایی پویا , کسب وانایی های جدید در ماموریت ها ,  استفاده از دینامیت , توپخانه و یا حتی بمب افکن ها برای کم کردن سرعت دشمنان , 16 ماموریت در مبارزات انتخاباتی , 9 زامبی مختلف , سه سطح دشواری به علاوه حالت بی نهایت و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Zombie.City.Defense.2-Screen

 مشخصات بازی  Zombie City Defense 2 :نام بازی : Zombie City Defense 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Mozg Labsمنتشر کننده : Mozg Labsسبک بازی : اکشن , شبیه ساز و استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Zombie City Defense 2

لینک دانلود