تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Zombie Trigger

Zombie Trigger یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Xuebao Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . از زمانی که عینک های واقعیت مجازی توسط کمپانی های بزرگ معرفی شد ، بسیاری از کمپانی های بازیسازی سعی کردند تا رویکرد خود را نسبت به بازی ها تغییر داده و شانس خود را در این عرصه امتحان کنند . Xuebao Games یکی از همین استودیوهای بازیسازی است که تلاش دارد با ارائه بازی های VR نام خود را بر سر زبان ها بیندازد و توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب نماید البته این کار بسیار دشوار می باشد و به همین خاطر است که معمولا بازی هایی که برای VR منتشر می شوند آنچنان دارای گیم پلی طولانی نیستند و در حال حاضر تنها برای سرگرمی گیمرها ساخت می شوند .

سایر توضیحات : Zombie Trigger یکی از بازی های اول شخص شوتر است که از عینک های واقعیت مجازی Oculus و HTC Vive پشتیبانی می کند . در این بازی شما در نقش فردی به ایفای نقش می پردازید که توسط زامبی ها در یک معبد ژاپنی محاصره شده است و سعی دارد جان خود را نجات دهد . در این بازی شاهد 10 مرحله مختلف ، 2 حالت مختلف بازی و 2 رئیس خواهیم بود که هرکدام از مراحل به نوعی شما را به چالش می کشد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

* توجه داشته باشید این بازی تنها با عینک VR یا واقعیت مجازی قابل اجرا خواهد بود *

دانلود بازی کامپیوتر Zombie Trigger

 

مشخصات بازی Zombie Trigger :

نام بازی : Zombie Trigger پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Xuebao Games منتشر کننده : Xuebao Games سبک بازی : ماجرایی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

Zombie Trigger

لینک دانلود