takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود بازی کامپیوتر Gnomoria

بازی Gnomoria در سبک شبیه ساز , استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل Robotronic Games ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . Gnomoria یک بازی سند باکس مدیریت روستا می باشد که در آن گروه کوچکی از کوتوله ها را کمک و مدیریت می کنید . کوتوله هایی که خود به خود به صورت آزادانه در قلمروی پادشاهی گشته و مشغول انجام کارهای مختلف می باشند . هر چیزی که شما در بازی Gnomoria می بینید قابلیت خرلب شدن و ساختن در جایی دیگر را دارند . آیتم های مختلف ساخته , سازه های متفاوت خلق کرده , تله های کوناگون کار گذاشته و با کندن گودال هایی در زیر زمین به دنبال منابع با ارزشی باشید که برای بقای کوتوله ها مورد نیاز می باشد . یکی از ویزگی های بازی Gnomoria جهان در حال رشد آن می باشد به صورتی که هر گیم با گیمی دیگر متفاوت می باشد . جهان بازی قابلیت انهدام کامل و استفاده از منابع آن در جایی دیگر یا ساخت و ساز آیتمی خاص را دارد . گیم پلی سندباکس بازی را باز کرده و همان گونه که دوست دارید بازی کنید می توانید یک شهری در صلح داشته باشید یا نیروهای نظامی تشکیل داده و با مهاجمان مقابله کنید . تقریبا چیزی بالغ بر 1000 نوع اشیا مختلف وجود دارد که می توان آن را با کارایی های مختلف با هم Craft کرد .

 

مشخصات بازی :

نام بازی : Gnomoria

نام بازی (فارسی) : جنوموریا

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2015

شرکت سازنده : Robotronic Games

منتشر کننده : Robotronic Games

سبک بازی :شبیه ساز , استراتژیک

لینک دانلود