دانلود بازی GTA V (Grand Theft Auto V) نسخه FitGirl-DODI-Goldberg-Epic (آپدیت اسفند 1401)

دانلود بازی GTA V برای کامپیوتر

بازی gta v یا Grand theft auto V برای کامپیوتر منتشر شده است. دانلود gta v برای رایانه شخصی شامل تمام ارتقاهای گیم پلی موجود و محتوای ایجاد شده توسط Rockstar است که از زمان راه اندازی Grand Theft Auto Online منتشر شده است. برای دانلود بازی جی تی ای وی برای کامپیوتر که کیفیت بالاتری نسبت به کنسول های بازی دارد می توانید از این صفحه اقدام کنید.

دانلود بازی GTA V در سبک بازی جهان باز کامپیوتر است که بازیکن می تواند علاوه بر مراحلی که سازنده برای اتمام بازی در نظر گرفته است، اقدام به گشت و گذار در شهر و قسمت های مخلف بازی کرده و چالش های جدیدی را برای خود ایجاد کند.

آشنایی با داستان بازی GTA V

شهری که دانلود بازی جی تی ای وی را مجسم می کند

در دانلود بازی جی تی ای وی برای کامپیوتر هنگامی که بِرَد یا فرانکلین یک مرد جوان خیابانی، مایکل تاونلی یک سارق بازنشسته بانک و تِروِر یک روان پریش وحشتناک خود را با برخی از ترسناک ترین و آشفته ترین عناصر دنیای جنایتکار، دولت ایالات متحده و صنعت سرگرمی درگیر می کنند، باید یک سری دزدی های خطرناک انجام دهند. برای زنده ماندن در شهری بی رحم که در آن نمی توانند به هیچ کس اعتماد کنند – بیش از همه به یکدیگر.

تمام این اتفاقات در شهر لوس سانتوس اتفاق می افتد. البته مراحل در مناطق و محله های گوناگون پخش شده است تا نقشه بازی به تعادل برسد.

بازیکنان فعلی می‌توانند هم پیشرفت GTAV Story Mode و هم شخصیت‌های GTA Online و پیشرفت را به پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری X|S با یک بار مهاجرت انتقال دهند.

نقشه کامل بازی GTA V
برای مشاهده تصویر با اندازه اصلی و کیفیت بالا، روی عکس کلیک کنید

شخصیت های بازی GTA V

فرانکلین

اولین شخصیت دانلود بازی GTA V که با آن آشنا می شویم و مرحله ای را باید با او بگذرانیم، فرانکلین است. فرانکلین (Franklin) و دوستش لامار (Lamar) برای یک فروشگاه ماشین کار می کنند و در اصل ماشین هایی که در آن فروشگاه فروخته می شود را مجددا دزدیده و به آن فروشگاه بر می گردانند.

البته در ادامه بازی جی تی ای وی، شخصیت لامار بسیار کمرنگ می شود و در برخی از مراحل بعنوان راهنما حضور دارد. در انتهای بازی نیز دیگر به سختی می توان مرحله ای را یافت که در آن لامار حضور داشته باشد

آشنایی فرانکلین با مایکل (Michael) به واسطه دزدیدن ماشین پسر مایکل باعث می شود تا دنیای جدیدی انتضار این دو شخصیت بازی را بکشد.

یکی از تفاوت های مهم فرانکلین با سایر شخصیت ها، این است که او صاحب یک سگ خانگی بوده که بسیار به او وابسته است و می توان در مراحل بازی و یا در گشت و گذارهایی که در شهر انجام می شود، او را همراه خود برد و حتی برای نجات جان فرانکلین به دیگران حمله کند.

از ویژگی های دیگر سگ فرانکلین دانلود GTA V این است که او می تواند به راحتی سوار ماشین شده یا بصورت پیاده به دنبال شما آید. حتی اگر در حین بازی کشته شود و یا او را در بخشی از شهر تنها بگذارید، می توانید مجددا در داخل منزل فرانکلین او را پیدا کنید. حتی در یک مرحله نیز حتما باید با سگ فرانکلین وارد شوید و در نقش آن سگ برای تعقیب دشمنان ظاهر شوید.

مایکل

مایکل که در ابتدا نیز به آن اشاره کردیم، یک سارق بازنشسته بانک است که در شهر سانتوس با تغییر نام خود سعی دارد زندگی معمولی را ادامه دهد. اما با ملاقات فرانکلین که در بالا توضیح داده شد، تکراری بودن زندگی که ساخته است را تصور می کند و شروع به ماجراجویی جدید با فرانکلین و ترور می کند که به دوران با شکوه سرقت خود باز می گردد.

در دانلود GTA V مایکل که دارای دو فرزند و یک همسر است ، در حین بازی و ماموریت های مهمی که به همراه فرانکلین و ترور انجام می دهد، مشکلات و مسائل مربوط به زندگی خود را پیگیری می کند و به حمایت از خانواده خود در برخی مراحل می پردازد.

ترور

شخصیت دیوانه و روان پریشی در دانلود بازی GTA V همه کاری از دست او ساخته است. ترور (Trever) شخصیتی خودخواه مغرور و البته بسیار بد دهن دارد و در یک منطقه بیابانی زندگی می کند که بعد از پخش شدن اخبار مایکل و فرانکلین، فورا خود را به شهر لوس سانتوس می رساند و به جمع آنها می پیوندد.

ترور دارای یک ماشین مخصوص به خود است که دارای شکل ظاهری کاملا خاص بوده و می توانید با آن به همه جا سفر کنید.

ویژگی های دانلود بازی جی تی ای وی

تصاویری خیره کننده

سطوح بالاتر وفاداری و عملکرد با حالت‌های گرافیکی جدید با وضوح تا 4K، حداکثر 60 فریم در ثانیه، گزینه‌های HDR، ردیابی پرتو، کیفیت بافت بهبود یافته و موارد دیگر. کیفیت تصاویر بازی جی تی ای وی بصورتی است که گاها فاصله ای بین تصویر واقعی و تصویر گرافیکی ساخته شده وجود ندارد و بازیکن احساس می کند که واقعا درون بازی قرار دارد.

اگر دانلود بازی GTA V دارای واقعیت مجازی بود که می توانستیم با عینک های VR آنها را بازی کنیم، تجربه لذت چندین برابری را می توانستیم از این بازی بدست آوریم.

بارگذاری سریعتر

دسترسی سریعتر به اکشن با بارگیری دنیای لوس سانتوس و شهرستان بلین سریعتر از همیشه در دانلود GTA V.

کنترل های همه جانبه

سطوح جدیدی از پاسخ‌دهی را با بازخورد هپتیک و مقاومت پویا از طریق تریگرهای تطبیقی در کنترلر بی‌سیم DualSense پلی‌استیشن 5، از آسیب‌های جهتی به اثرات آب‌وهوا، سطوح ناهموار جاده‌ها تا انفجار، و موارد دیگر احساس کنید.

حالت صدای سه بعدی

صداهای جهان را با دقت دقیق بشنوید: صدای دریچه گاز یک ابرخودرو به سرقت رفته، صدای شلیک گلوله های همسایه، غرش هلیکوپتر بالای سر، و موارد دیگر.

دانلود بازی GTA V

تفاوت بازی Gta V و GTA IV

شاید در ابتدا تصور کنیم که دو نسخه بازی GTA تفاوت های چندانی با یکدیگر ندارند. اما اگر به جزییات هر بازی بپردازیم متوجه می شویم که در مجموع این دو نسخه بیشتر از شباهت، تفاوت های فراوانی با یکدیگر دارند.

ابتدا ممکن است نحوه شکستن شیشه یا سبک راه رفتن و دویدن در هر دو نسخه GTA V و GTA IV یکسان باشند، اما باید در نظر بگیرید که در دانلود GTA V شما حتی روش های نشستن در ماشین و شکستن شیشه متفاوت است.

جدای از موضوع کاملا متفاوت بازی و سیر داستانی، به نظر می رسد که بازی GTA V دارای داستانی منسجم تر و جذاب تر باشد. کاراکتر ها هریک دارای زندگی و روحیات و خلقیات متفاوتی هستند که در عین این تفاوت ها، اشتراکات آنان باعث می شود تا یک تیم کامل را تشکیل دهند.

معرفی نسخه های بازی GTA V

دانلود بازی GTA Online (Grand Theft Auto Online)

بازی GTA Online را تجربه کنید، یک دنیای آنلاین پویا و همیشه در حال تکامل برای حداکثر 30 بازیکن، که در آن می‌توانید از سطح خیابان هاستلر بلند شوید و به سلطان امپراتوری جنایتکاران خود تبدیل شوید.

از ارتقاها و پیشرفت‌های جدید خودرو با کارایی بالا مانند Career Builder و همچنین تمام ارتقاء، بسط‌ها و محتوای GTA Online که از زمان راه‌اندازی منتشر شده‌اند، لذت ببرید. دزدی های تعاونی جسورانه را کنار بگذارید، وارد مسابقات شیرین کاری آدرنالین شوید، در حالت های دشمن منحصربفرد رقابت کنید، یا در فضاهای اجتماعی از جمله کلوپ های شبانه، پاساژها، مهمانی های پنت هاوس، جلسات اتومبیلرانی و موارد دیگر حضور داشته باشید.

محتوای جدید انحصاری برای دانلود بازی GTA V ویندوز

با دانلود بازی GTA V وارد کارهای ویژه Hao در Los Santos Car Meet شوید که شامل ارتقاهای جدید و تغییرات انحصاری است. سپس این وسایل نقلیه با عملکرد بالا را به مسابقات HSW، آزمایش‌های زمان جدید و موارد دیگر ببرید.

توجه: برای اینکه بتوانید GTA V را بصورت آنلاین بازی کنید، باید از بخش دانلود بازی GTA V در انتهای همین صفحه، از بین نسخه های DODI و یا Fitgirl یک گزینه را بر اساس ویژگی هایی که دارند انتخاب و دانلود کنید.

بازی GTA The Trilogy The Definitive Edition

GTA The Trilogy The Definitive Edition

نسخه رایانه شخصی دانلود بازی GTA V و GTA V Online برای کامپیوتر دارای حالت اول شخص است که به بازیکنان این فرصت را می دهد تا دنیای فوق العاده دقیق لوس سانتوس و شهرستان بلین را به روشی کاملاً جدید کشف کنند. نسخه دانلود بازی کامپیوتر این بازی به مراتب از گرافیک بالاتر و دسترسی راحت تر به دکمه ها و… بهره می برد.

هنرمندان موسیقی متن The Alchemist و Oh No به عنوان مجریان ایستگاه رادیویی جدید، The Lab FM، بازگشتند. این ایستگاه دارای موسیقی جدید و انحصاری از دو تولید کننده بر اساس و الهام گرفته از موسیقی متن اصلی بازی است. هنرمندان مهمان همکاری شامل Earl Sweatshirt، Freddie Gibbs، Little Dragon، Killer Mike، Sam Herring از Future Islands و غیره هستند.

در دانلود بازی GTA V بازیکنان همچنین می‌توانند لوس سانتوس و بلین کانتی را در حین لذت بردن از موسیقی خود از طریق Self Radio، یک ایستگاه رادیویی جدید که میزبان موسیقی‌های متن سفارشی ساخته‌شده توسط بازیکن است، کشف کنند.

دانلود GTA v

ویژگی های نسخه Grand Theft Auto V GoldBerg ( نسخه پیشنهادی )

 1. نسخه اورجینال و اصلی بازی
 2. بدون هیچ گونه مود و فایل های اضافه و تغییرات
 3. حجم بالا به دلیل اورجینال بودن فایل ها
 4. تمام ویدئوها و صداهای داستان با کیفیت اصلی موجود است
 5. ممکن است نیاز به سیستم قوی تری به نسبت سایر نسخه ها داشته باشد

ویژگی های نسخه GTA V DODI-Repack + All DLCs

 1. بر اساس – Rockstar-Release توسط = nemos =
 2. Mr_Goldberg EMU / کرک اعمال شد
 3. تمامی کرک ها پس از نصب در پوشه _Backup در دسترس هستند
 4. ScriptHookV_1.0.2699.16 گنجانده شده است، اعمال نشده است
 5. نسخه بازی : v1.0.2802 / v1.64 آنلاین
 6. نیازی به باشگاه اجتماعی نیست
 7. همه فایل های چند نفره و DLC دست نخورده نیستند، بسته بندی مجدد برای مودینگ کاملا ایمن است
 8. زبان: Multi13
 9. زبان را می توان در فایل “GTA V Language Changer.exe” تغییر داد
 10. حجم مجدد: 61.4 گیگابایت
 11. حجم نهایی: 109 گیگابایت
 12. بسته بندی مجدد بدون اتلاف، چیزی حذف نشده یا کدگذاری مجدد نشده است
 13. زمان نصب: 30 تا 90 دقیقه (بر اساس رایانه شما)
 14. اعتبار: Razor12911 برای کتابخانه XTool
 15. توجه داشته باشید :
 16. 1- این نسخه فاقد مودهای بازی می باشد.
 17. 2- نسخه v1.64 online قابلیت بازی بصورت آنلاین را ندارد و فقط عنوان بازی آنلاین می باشد.

ویژگی های نسخه GTA V FitGirl

 1. حجم کلی بسیار پایین نسبت به نسخه های دیگر (مناسب برای افرادی که دنبال حجم کم هستند)
 2. حذف برخی از ویدئوهای غیرضروری بازی جهت کاهش حجم
 3. حذف برخی از صداهای حاشیه بازی
 4. زمان نصب بسیار طولانی

تریلر بازی جی تی ای وی ( GTA V)

هرچند که مدت زمان زیادی از دانلود بازی GTA V گذشته است و قطعا همه کاربران این بازی را دیده اند، اما بد نیست که تریلر معرفی بازی را از نگاه شرکت سازنده آن یعنی راک استار ببینیم. البته تریلر های متفاوت و زیادی برای دانلود بازی GTA V در دسترس است، اما این تریلر به دلیل زمان کمتر و حجم مناسب برای شما عزیزان انتخاب شده است.

سوالات متداول دانلود بازی GTA V یا Grand Theft Auto V

نسخه های بازی GTA V چیست؟

نسخه های بازی GTA V عبارتند از : FitGirl،DODI،Goldberg،Epic که هر نسخه بصورت کامل در مقاله فوق توضیح داده شده است

آیا نسخه های بازی GTA V آپدیت هستند؟

بله تمام نسخه های موجود در سایت دانلود فارسی، نسخه بروز و نهایی این بازی است

نام: Grand Theft Auto V Premium Edition
حجم فایل: 108 گیگابایت
شرکت سازنده: rockstargames
تاریخ انتشار: 2013
امتیاز استیم: 9 از 10
ورژن: v1.0.2845
نسخه: GoldBerg-DODI-FitGirl
آپدیت: 11 اسفند 1401
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
منتشر کننده: rockstargames
پیش نیاز: حجم مورد نیاز برای نصب 110 گیگابایت
رمز فایل: www.download.ir

به روز رسانی :

1401/12/11 نسخه Grand Theft Auto V v1.0.2845 - GoldBerg اضافه شد.
 • لینک دانلود
  2,584 replies
  1. Mahdi says:

   سلام من اینترنت وصل کردم به کامپیوتر بعد ارور کد ۱۶ سوشیال کلاب میده تو فایروال بلاک کردم نشد میشه راهنمایی کنید

   پاسخ دادن
  2. علی says:

   با سلام
   اول اینکه ممنونم که این بازی رو برای دانلود گذاشتید
   یک سوالی داشتم تفاوت نسخه فیت گرل و گلد برگ در چیه؟

   پاسخ دادن
   • دانلود فارسی says:

    سلام و عرض ادب
    نسخه فیت گرل فشرده شده و با حجم کمتری دانلود میشه ولی نصب طولانی تری داره.
    نسخه گلدبرگ نیازی به نصب نداره ولی با حجم بالاتری دانلود میشه و فشرده نشده.

    پاسخ دادن
   • دانلود فارسی says:

    سلام
    وارد پوشه بازی بشید و پوشه Language Switcher رو باز کنید. فایل Reg رو باز کنید و زبان رو تغییر بدید.
    موقع نصب بازی هم می تونید زبان بازی رو انتخاب کنید.

    پاسخ دادن
  3. شهاب says:

   سلام من سیستم مورد نیاز و حافظه ی مورد نیاز برای نصب این بازی رو ندارم الان چیکارکنم؟

   پاسخ دادن

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *