تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Evil Doll v1.1.9.5.6.3

Evil Doll

یک بازی اکشن وحشتناک که به تازگی طرفداران زیادی را در جهان به خود جذب کرده و به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . داستان این بازی از آنجایی شروع خواهد شد که شما برای خرید و بازدید از عروسک های جذاب به خانه ی یک پیر زن مهربان خواهید رفت و پس از گشت و گذار در خانه متوجه مواردی مرموز و عجیب خواهید شد و کم کم ترس شما را فرا می گیرد . در آن لحظه متوجه می شوید که تمام درها به روی شما بسته شده است و شما در آنجا گیر پیرزنی قاتل و بسیار خطرناک افتاده اید . شما باید در سکوت مطلق و همینطور تاریکی شروع به نقشه کشیدن برای فرار خود از این خانه کنید . کلید در های مختلف را در مکان های بسیار خطرناک و همراه با استرس پیدا کنید ، در ها را به آرامی باز کنید ، با کم ترین صدایی ممکن است جای شما لو برود و در آن لحظه دیگر کاری از دست شما بر نمی آید .

بازی Evil Doll

دارای عناصر بسیار حرفه ای و جذاب ترسناک می باشد که از همان ابتدا شما را محو بازی خواهد کرد ، همینطور دارای گرافیکی بسیار با کیفیت می باشد .
نام: Evil Doll
حجم فایل: 35+52 مگابایت
شرکت سازنده: Bonobo Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.9.5.6.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید - ترسناک
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Evil Doll - v1.1.9.5.6.3 + Data

Evil Doll is a horror game where you're locked and hold hostage in the house of the doll. It's your job to escape the horror house before it's to late! Evil Doll is some sort of grandson of the horror granny / nun and will kill you if you don't escape!

لینک دانلود