دانلود بازی اندروید موزیکال لیت کیلاه LIT killah v1.9.5

LIT killah

یک بازی آرکید موزیکال برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در ابتدای بازی می توانید آواتار مورد علاقه خودتان را بسازید و بازی موزیکال را آغاز کنید . به موسیقی گوش دهید ریتم خود را دنبال کنید و با استفاده از رفلکس ها موسیقی را احساس کنید . با آهنگ های اصلی بازی موسیقی خودتان را بسازید و آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید . با جمع آوری امتیاز آواتار خود را سفارشی کنید شما تقریبا می توانید همه چیز یک شخصیت را از کلاه گرفته تا کفش تغییر دهید . در این بازی شما می توانید مهارت های موسیقی خود را آزمایش کنید و با کار کردن بر روی سطح های مختلف مهارت های خود را تقویت کنید . در

LIT killah

بیش از 50 سطح مختلف برای به نمایش گذاشتن مهارت های شما وجود دارد علاوه بر آن در بیش از 12 سطح دشوار می توانید مهارت های خود را به چالش بکشانید . با پیشرفت در بازی لباس های جدید خریداری کنید ، کلیپ های ویدئویی بسازید و مهارت های خود را در سبک های مختلف به چالش بکشانید . 
نام: LIT killah
حجم فایل: 133 مگابایت
شرکت سازنده: Game Ever Studio
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.9.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: موزیکال
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
تاریخ پخش: اندروید 5.0 به بالا

LIT killah - v1.9.5

Play the notes at the perfect time, customize your avatar and unlock new challenges. Get over yourself and create your own levels with the original LIT killah songs to share with your friends and the world. Show your flow!

لینک دانلود