دانلود بازی اندروید Indian Auto Rickshaw Driving v3.0.3

Indian Auto Rickshaw Driving

یک بازی اندروید در زمینه گیم های شبیه سازی و رانندگی می باشد. در این بازی شما باید در نقش یک راننده، به انجام مسابقه با ماشین های سه چرخ بپردازید. ماشین های قرار داده شده در این بازی، الهام گرفته شده از وسایل نقلیه رایج در کشور هند می باشد.

بازی Indian Auto Rickshaw Driving

به صورت مسابقه ای بوده و با کسب امتیاز بیشتر در هر مرحله می توانید ماشین خود را تقویت کرده و یا یک وسیبه نقلیه جدید خریداری کنید. این بازی در پنج شکل مختلف قابل انجام می باشد. در واقع شما می توانید به صورت های آنلاین، مرحله ای، امتیازی، شرکت در تورنومنت و حالت تمرینی، این بازی مهیج را انجام داده و تا ساعت ها خود را سرگرم کنید. این بازی توسط شرکت Glad Games طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4 و دانلود بیش از 1 میلیون بار در مارکت گوگل پلی به یکی از برترین بازی های اندروید در زمینه گیم های شبیه سازی و ماشین سواری تبدیل شود. برای مشاهده بخشی از محیط بازی می توانید ویدیو زیر را تماشا کنید.
نام: Indian Auto Rickshaw Driving
حجم فایل: 44 مگابایت
شرکت سازنده: Glad Games
ورژن: 3.0.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماشین سواری
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Indian Auto Rickshaw Driving - v3.0.3

Indian Auto Rickshaw Driving - Tuk-Tuk, experience the crazy rickshaw race with different auto drive game modes. Start racing on your auto-rickshaw and speed through the mean streets. Drive your three wheeler as a legendary tuk-tuk driver. The city turns and lanes will gives you a real driving and racing experience. Drive as fast as you like but drive carefully to avoid hitting obstacles and other vehicles. You can enjoy riding, racing and drifting experience in this simulation game. Challenge your friends and be the top of the list.

لینک دانلود