تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود مرورگر مایکروسافت اج Microsoft Edge v91.0.864.41 Stable

به روز رسانی :

1400/03/19 نسخه Microsoft Edge v91.0.864.41 Stable اضافه شد.

Microsoft Edge

نرم افزاری بسیار کاربردی برای مرورگری اینترنت می باشد که امکانات فراوانی را در اختیار کاربران قرار می دهد. شباهت نرم افزار Microsoft Edge با نرم افزار Google Chrome بسیار زیاد است ، به جز اهداف برجسته تر رابط و لبه های گرد کمتر و برخی از تقاوت های ساختاری این دو نرم افزار. از نظر مصرف حافظه و استفاده از پردازنده،

مایکروسافت اج Microsoft Edge

تقریباً با Google Chrome در یک سطح قرار می گیرند و این به این معنی است که به سختی می توانید تفاوت های این دو مرورگر را متوجه شوید. Google Chrome ، Opera ، Vivaldi یا Yandex ، همه آنها مرورگرهای مختلفی هستند ، اما یک پایه مشترک هم با نرم افزار Microsoft Edge دارند. این مرورگر یک مرورگر Open Source است که توسط گوگل ایجاد شده است و واقعاً اساسی ترین قسمت مرورگر ، موتور جست و جوی آن است که در این نرم افزار بصورت بسیار قدرتمند عمل می نماید. بنابراین ، می توانید از Chrome به عنوان مکمل Chromium استفاده کنید که شرکت Google به آن رمزگذارها ، افزونه ها و گزینه های خاص خود را اضافه کرده است.
  • Overview of Microsoft Edge Chromium Features:
  • – Even in its early form, the new Edge browser is blazing fast.
  • – Microsoft’s revamped Edge interface is clean and stylish, although it’s not necessarily a major improvement over Chrome.
  • – Home page can be customized with three different templates.
  • – Not as resource-hungry as Chrome.
نام: Microsoft Edge
حجم فایل: 87 و 94 مگابایت
شرکت سازنده: Microsoft Edge
ورژن: v91.0.864.41
نسخه: x64 , x86
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Microsoft Edge v91.0.864.41 Stable

source project created by Google, and is really the most fundamental part of the browser, its engine, its base. Therefore, you can think of Chrome as a modification of Chromium to which Google has added its own codecs, plugins and specific options. All browsers that use Chromium as a base, however, share some common aspects. For example, everyone can use the same catalog of extensions, and although some browsers decide to include their own extension stores to have more personal control of what they offer, in the end they can also install third-party ones.

لینک دانلود