دانلود نرم افزار Simple WebMonitor v1.4.1 نسخه مک

Simple WebMonitor

یک ابزار فوق العاده میباشد که به شما اجازه میدهد تا بررسی کنید که آیا سیستم های IPv4/IPv6 شما هنوز قابل اجرا و در دسترس هستند یا نه!

نرم افزار Simple WebMonitor

در حقیقت یک ابزار منو بار میباشد که در قسمت نوار منوی شما موجود است و وظیفه دارد تا بررسی کند آیا سیستم شبکه شما در حال اتصال میباشد یا خیر. Simple WebMonitor در هر دو دقیقه یکبار درخواست PING6/PING/GET/POST را به سایت ها و سیستم شما ارسال میکند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی به شما اطلاع دهد. پشتیبانی از IPv6، بررسی مستمر انواع درخواست های شبکه برای بررسی مشکل، پشتیبانی از حالت سایلنت ( بی صدا )، ورود به صورت خودکار و… همگی از ویژگی های این برنامه میباشند. در حقیقت برنامه سعی دارد تا از اتصال صحیح شما به شبکه و داشتن پینگ مطلوب اطمینان حاصل کند. علاوه بر این رابط کاربری فوق العاده این برنامه باعث شده تا بدون نیاز به هرگونه تنظیمات پیچیده ای بتوانید PING6/PING/GET/POST خود را استعلام کنید.
نام: Simple WebMonitor
حجم فایل: 7 مگابایت
شرکت سازنده: Der-Johng Sun
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.4.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

Simple WebMonitor v1.4.1

Simple WebMonitor - Monitor and watch whether your IPv4/IPv6 web sites are still alive WebMonitor is a menubar tool to monitor whether your sites is still alive. WebMonitor will send PING6/PING/GET/POST requests to your target sites every two minutes. WebMonitor will push notification while something wrong is detected.

لینک دانلود